Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows7 op rendszerben...

Windows7 op rendszerben laptopban hogyan tudom installálni az ATI Radeon 9600-as videokártyát?

Figyelt kérdés
Jelenleg szabvány VGA-nak ismeri fel. Ha törlöm a drájvert, a következő indításkor automatice a szabvány drv-t telepíti fel. Hogyan tudom rákényszeríteni az ATI drájverét?

2012. júl. 18. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

fölmész az AMD.com-ra

ott kiválasztod a Drivert a keresőben 9000 széria

letöltöd a rendszeredhez megfelelőt és föltelepíted

2012. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah ez esetben a notebook graphics-ot válaszd
2012. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Radeon 9600 driver nincs win7 alá, helyette a Vista drivert használhatod.


Biztosan 9600 ez? Nem tudok 9600 mobility kártyáról.


Nézz fel a laptop support oldalára és - ha nincs win7 - akkor a vista drivert telepitsd.


Vagy..: [link]

2012. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Már letöltöttem a megfelelő drájvert, de nem találom azt az opciót, ahol betölthetem. Ebben kérném a segítséget.
2012. júl. 18. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit letöltötél elinditod és feltelepited

ha driver fájlok csak akor eszköszkezelöben manuálisan (kézileg) frisitsd

ha nem engedi nem jó valami

mért nem elég szabványos vga ként?

játszani ezel ugysem tudsz

vagy igen? aoe 1?

2012. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már számtalanszor feltelepítettem. Próbáltam frissíteni a drájvert az eszközkezelőben, de mindig azt kapom válaszként, hogy "már telepítve van a legjobb verzió" vagy vmi hasonló, és csak mint szabvány VGA grafikus adaptert hajlandó felismerni. Azért szeretném, mert nagyobb felbontást állítanék be. Nem játszani, hanem egyszerűen jobban szeretem a nagyobb felbontást. Áttekinthetőbb a képernyő.
2012. júl. 18. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Na végre sikerült frissítenem. Tulajdonképpen a kérdés azért született, mert azt hittem vmit rosszul csinálok. Jól csináltam a frissítést, de nem a megfelelő drájvrt akartam rákényszeríteni. Persze, hogy nem tetszett "neki". Sokat segített volna, ha üzenetben erre figyelmeztet és nem azt "mondja", hogy ami rajta van az jobb. No mindegy. Köszönöm a segítséget. Csak abban reménykedem, hogy nem fog kékhalálozni.
2012. júl. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!