Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maxell külső vincseszter...

Maxell külső vincseszter rossz lenne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Maxell külső vincseszterem van ami leírás szerint 500gb-os, ehelyett 298gb-szabad helyet jelez ki a gép,tudom hogy mindig kevesebb a ráírtnál a szabad hely de ez szerintem nagyon sok az eredetihez képest,NTFS formátumban van és hibátlanul működik,Mediába vettem,szerintetek visszavigyem?

2012. júl. 17. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg valami hdd infó programmal, hogy pontosan milyen merevlemez van a külső tokban. Annak utána lehet nézni, hogy gyárilag milyen kapacitású. Ha 300 gb körüli, akkor

- nem jó polcról emelted le a médiában a cuccot (300-ast vettél)

- partícionáló programmal meg kell nézni, a teljes kapacitás ki van-e osztva használatra

- tényleg vissza kell vinni, ha tuti biztos vagy benne, hogy ez nem 500-as, és te 500 gigásért fizettél a pénztárnál

2012. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egy ilyen programot tudnál mondani ami megbízható?
2012. júl. 19. 17:11
 3/3 A kérdező kommentje:
és tényleg, 320gb-os gyárilag, csak bennem az maradt meg hogy 500gb-ossat vettünk pedig csak azt akartunk, meg a papírjait se találtam
2012. júl. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!