Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire feltűnő egy defektes...

Krisz2 kérdése:

Mennyire feltűnő egy defektes pixel egy FullHD-s 24"-es (Nem tudom mennyire számít de LED) képernyőn?

Figyelt kérdés
Most akarok venni egyet és az üzletben sokkal olcsóbban adnak egy ojat amin van 2 defektes pixel (az egyik lent a másik jobb oldalt) csak nem tudom hogy ez mennyire zavaró.

2012. júl. 17. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
engem tuti zavarna! mostani monitorom 17 colos és 1db pixel hibás rajta de rohadtul idegesit
2012. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy fekete pixel a 23"-os monitorom bal felső sarkában, észre sem veszem, csak ha direkt azt figyelem.

A legjobb lenne ha megnéznéd személyesen, mert nem midnegy hogy hol van, meg hogy feketén vagy fehéren világít stb...

2012. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is van egy defektes pixel de csak feher alapon pirosnak es feketen zoldnek latom,maskepp jatek meg film kozbe nem is zavar,s nekem nem is full hd monitorom van,szerintem egy hd monitorba kisseb es kevesbe zavaro
2012. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ezen a piros meg a kék színek nem funkcionálnak de mindegy majd meg kérdem h meg lehet e nézni vásárlás előtt azért kösz
2012. júl. 17. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!