Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elszállt az ÚJ Packard Bell...

Elszállt az ÚJ Packard Bell külső winchesterem, azt mondták a szervízben, "felpörög, de leáll" Hol, kinél lehetne lementeni az adatokat? (Ne vegyetek olyat!)

Figyelt kérdés

(NAGYON idegesítő ez az átfogalmaztatás, most miért nem lehet ebben az esetben azt megkérdezni, hogy TUD-E VALAKI SEGÍTENI AZ ADATMENTÉSBEN? Ez a kérdéscenzúrázás szerintem hülyeség, legalábnbis az ilyen esetekben mindenképp!)


Teljesen kivagyok, mert csak addig tároltam rajta az adatokat, amíg újraraktam a gépet, és addig megdöglött. Az ügyfélszolgálatnál tök bunkók voltak, alig akarták visszaadni, akkor is csak 8 ezer ft-ért. Ezek azt hiszik, az ember szórakozásból vásárol winchestert, nem azért, mert rajta akarja tartani az adatait! Anélkül, hogy bármi esés, ütés, stb. érte volna, az ÚJ winchester bedöglött úgy, hogy szinte visszahozhatatlanná váltak az adatok! Nem tudna valaki segíteni? Szegeden lakom, de végülis bárhova elküldhetem, nincs vesztenivalóm,és nagyon el vagyok keseredve... Azt próbálták a szervízben, hogy az újonnan küldött garanciás winchester vezérlőegységét rakták bele, de nem tudták lementeni az adatokat.


2009. júl. 13. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy nem is fog működni, hogy másik ugyanolyan meghajtó elektronikáját ráteszik. Túl sok lemezfüggő adat van rajta ami másik lemezzel nem működik.

Ha iszonyat fontos pótolhatatlan adatok vannak rajta akkor Kürt Kft. Csillagászati áraik vannak egyszerű felhasználó szemével nézve, de mindent le tudnak menteni.

Másról én nem tudok aki ilyet vállal. Esetleg ha valaki meg tudja javítani az elektronikát, de olyanról sem hallottam még. Esetleg a gyártónál próbálkozhatsz még.

2009. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A gyártó szervízében járt, de ott egyrészt lesz..ják az adatokat, másrészt úgy általában az egyszerű mezei felhasználót, aki nem vesz tűlük 2000 darabot. Pedig belegondolhatnának, hogy azok tartják el őket, akik megveszik a termékeiket...

A pesti csillagászati áru kft-ről hallottam, dehát az borzasztó, azt én nem tudom megfizetni. Bármi érdekel, valaki feketén, akármi...

2009. júl. 13. 15:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Mekkora a vinyó? Én javítással (nem vinyó, de általánosságban elektronika, lcd monitorok, lapotopok javításával) foglalkozom, ha semmi más megoldást nem fogsz találni, akkor vethetek rá egy pillantást, de nem ígérek semmit. Viszont Budapesten lakom, postán kellene elküldened. Annyit tudok tenni, hogy ha nem járok sikerrel, akkor körbekérdezek ismerősöket, hátha tudnak rajtad segíteni. Ha nem találok senkit, akkor visszaküldöm neked postán.


Várj még pár napot és ha senki nem jelentkezik, akkor keress meg magánban.


Mennyi adat van rajta egyébként amit le kellene menteni?

2009. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
magyarországon minden ember bunkó...nekem is ugyanez a helyzet..össtzevesztem az eladókkal elég rendesen...
2010. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akarlak elkeseríteni, de többen megnézték és végül nem tudták megcsinálni, azok az adatok elvesztek. A kürt kft-hez nem adtam be. a gyártótól kaptam egy másik,üres winchestert, tanulság, hogy semmire nem jó, csak a netről pótolható zenéidnek, filmjeidnek, hogy azok egyben legyenek, ne 1000 dvd-n. Ennyi pénzért elég sovány.
2010. dec. 26. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!