Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség! A merevlemezen...

Segítség! A merevlemezen eltünt 20giga szabad hely. Megszakadt a másolás?!

Figyelt kérdés

Szóval, ma egy 5 gigás rar file-t akartam kicsomagolni, és amikor már majdem befejezte azt irta, h nincs elég hely. Rámentem h "mégse" gondoltam törlök valamit hátha nem elég a 10 giga. Kimentem a sajátgépbe és azt látom h 132mb szabad. De a mappa ahova kicsomagoltam üres. És mégincs hely. Kitöröltem még 10g gigányi cuccot. Megint megpróbáltam és ugyanugy eltünt a 10giga. Szóval mostmár 20 Giga hiányzik. Próbáltam töredezettség menetsítést nem segített.

Aki tud segíteni kérem segíten, előre is köszi!



2012. júl. 15. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

azért mert a tömörítőprogram, mindig a "C"-re kezdi el kicsomagolni, ezért nincs helyed. Valamelyik TEMP mappába kéne lennie. Egy CCleaner csodákra képes...


[link]

2012. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

doc and sett/User/local setting/temp mappa...ennek a tartalmát(nem a mappát) kéne törölni. Ez rejtett fájl>>>TotalCommanderrel beállításokn/Általános/képernyő...itt bepipálod.

Amúgy a mappákon állva a TC-nél, ha lenyomod a shift billentyűt kiírja annak nagyságát...így is megkeresheted azt a 20GB-ot, de 99% a temp-ben van.

2012. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnos a CCleaner nem oldota meg a gondot. És a temp mappa is csak 5mb-os. Pedig ugy keretem rá TCM-el ahogy irtad.

Jó helyen keretem? C/users/barni/temp ? Egyébként win7-et használk ha számít valamit...

2012. júl. 15. 18:46
 4/12 A kérdező kommentje:
De keresgéltem h mi megközelítőleg 22 giga és találtam valamit. C/Users/Barni/Appdata . De ezis valami rendszerfájl nem merném kitörölni. zerintetek?
2012. júl. 15. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt inkább hagyd...
2012. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ó igen, ittvan benne még 1 temp mappa. És már megis találtam konktrétan név szerint az enyémet. Már törli is. Köszönöma válazokat!
2012. júl. 15. 18:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt a temp mappát pedig a CCleaner is megtalálta volna...
2012. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, azzal kezdtem mondván, hogy az egyszerübb mint keresgélni, de az nem törölte ezeket. Nemtudom miért...
2012. júl. 15. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy sikerült...
2012. júl. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pl elrontott írások nyomát nem törli a temp-ből a ccleaner.

Nálam elrontott dvd írásnál maradt ott a 4GB vob-okban valamikor.

Ezek szerint elrontott kicsomagolások is ott maradnak.

2012. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!