Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pcie Videókártya windows...

Pcie Videókártya windows alatt müködik, de játéknál összeomlik a kép, Miért?

Figyelt kérdés
vagy kilép a játékból, vagy lehuzza a tálcára, vagy újrainditja a gépet. Kék halál és fagyás nincs...
2012. júl. 15. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg márpedig kékhalál

csak egyszerűen resetelődik a gép

több mint valószínű hogy a RAM okozza.

vagy kevés a feszültség neki vagy nem kompatibilis az alaplappal vagy GEIL vagy egyszerűen hibás

2012. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, mit jelent az hogy geil?
2012. júl. 15. 10:53
 3/7 anonim ***** válasza:

az egy RAM gyártó azt mondják az egyik legjobb

de sajnos az utóbbi időkben elég gyakori náluk a hasonló jelenség sajnos én is megszívtam vele.

Fél évig járkáltam utánna a hibának mire egy rendszergazda aki érti is a szakmáját mondta hogy a jelenséget memóriacímzési hiba okozza ami a GEIL RAM miatt van. akkoriban 17000Ft-ért vettem


Náklam is ugyan ez a jelenség jött elő

"játék alatt összeomlott a VGA driver.

és időszakosan a gép újraindult vagy kékhalállal vagy szimplán"

2012. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mármint a Geil ram a videókártyán vagy pc-dben használt ram tipusa a Geil? A Videókártya amiről szó van az egy sapphire radeon hd2900pro
2012. júl. 15. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi köze a VGA-hoz
2012. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és mióta kicseréltem Kingston-ra azóta a hiba megszűnt
2012. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök, egyébként mielőtt összeomlik a játékban, apró pici kockás lesz a kép sokféle szinű... olyan kb mint mikor a régi sega-ból kivettem a kazettát játék közben. Mitől lehet ez?
2012. júl. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!