Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fiúk! Sürgősen nem tudnátok...

Fiúk! Sürgősen nem tudnátok nekem összedobni egy gépet (80k) ami viszi a sims3-at eléggé szépen? K ö s z i: Karina

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 21:12
1 2 3
 21/25 SnakeDoc ***** válasza:

Lehet hülyének fogtok nézni, de Sims3-hoz meg kellene célozni egy SSD-t igencsak.


Ugyanis sok kiegészítővel+ saját egyedi tartalmakkal igen döcögős lesz a betöltögetés, nekem vagy 5-10 percet igénybe vesz HDD-ről.

2012. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 lindmayer ***** válasza:

lehet, hogy az ssd nem ártana, csak nem tudom hogy a kérdez mennyire szokott töltögetni az internetről filmeket, és hát annak kéne egy nagyobb merevlemez, de ha nem, akkor a vinyó helyére tényleg lehet egy ssd-t venni

a bővíthetőségről: annak kell erre kiemelten figyelni, aki a folyamatosan megjelenő új játékokkal játszani szeretne

de a kérdez biztos nem tartozik ebbe a körbe, sőt ha lesz is új játék, ami megtetszene neki, az sem lesz egy eget rengető gépigényű, így ez a halott foglalatú platform is megteszi neki 4-5 évre is akár

de ha meg idővel még is csak kevés lenne, akkor majd egy vga-val könnyen lehet fejleszteni

ezekkel a megfontolással ajánlottam azt amit, meg amit már korábban is leírtam

de ha meg tudnád várni az fm2-t az nagyon jó lenne, de nem létfontosságú

2012. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

SnakeDoc

Még életembe nem Simeztem, így nem tudom mekkora betöltési idővel rendelkezik, de ha az összes kiegészítőt feldobja az ember akkor simán elfoglal vagy 25 gigát. 25 giga, plusz az OS és a programok stb... sok lenne egy akkora SSD-nek amit ennyiből lehet kapni.

2012. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Az hogy fm1 meg fm2??
2012. júl. 14. 23:51
 25/25 lindmayer ***** válasza:

az a processzor foglalat típusa

az fm2 az újabb, annyira, hogy még meg sem jelent

2012. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!