Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell visszaállítani a...

Hogyan kell visszaállítani a pendraivon lévő kitörölt adatokat?

Figyelt kérdés
Felraktam a gépre folyamatosan a fényképeinket családit 6 hónapon keresztül kiírtam én őket egy cd-re úgy tűnt minden rendben de amikor frissítettem a windows 7-et jó a 7 maradt csak újra raktam kitörlődött minden a képek is :( de amikor újra akartam rakni a fényképeket nem voltak a cd-n és a pendraivon fényképezőn sincsenek már hogyan lehetne visszaállítani a képeket a pendraivon (memóriakártyán) vagy a számítógépen mert amit programmal csináltam vagy a fele nem látszódott a képnek vagy egyáltalán nem volt jó a pendraivról csinált kép Hogyan tudom visszahelyezni az adatokat??

2012. júl. 11. 18:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Remélem nem zavaros de ez egy elég szokatlan kérdés mert én nem találtam semmit a googleban.
2012. júl. 11. 18:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt ajánlom: [link]

[link]

Én még nem próbáltam, de sokaknak megoldást jelentett ! Sok sikert !

2012. júl. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha sikerült felülírni akár egy bitet is akkor már rendesen nem fogod tudni visszaállítani a képeket. Amelyiket még nem írta felül az oprendszer arra jó esélyed van.

CD lemezhez próbáld meg az IsoBuster nevezetű programot. Ingyenes és erre is tökéletesen használható.

Memória kártyához és pendrivehoz és a számítógéphez a Get Data Back, Recuva vagy Restoration programokat tudnám ajánlani.


De ha lehet azt a HDD-t amiről visszaszeretnéd állítani a képeket azt egy másik gépbe tedd bele és úgy próbáld meg. Ha arra telepíted a szoftvereket amiről visszaszeretnéd állítani a törölt fájlokat, akkor nagy esélyed van még több fájlt felül írni, és így még többet veszítesz.

2012. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!