Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 23" monitort szeretnék vásárol...

23" monitort szeretnék vásárolni. Kinéztem magamnak két 23" LG monitort. Melyik a jobb és filmre és játékra kellene?

Figyelt kérdés

LG 2351VR

LG IPS235V



2012. júl. 10. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Az IPS235V-t ajánlom, az már IPS paneles.

Szebb színek, sokkal nagyobb látószögek.

Azon ágyból fekve is nyugodtan nézhetsz filmet.

2012. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább innen érdemes választani a közelgő 3D-s világban: [link]
2012. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a 3D most még hülyeség, főleg egy 23"-os monitoron.

Nagyon nincs ez még kiforrva.

Moziban még csak elmegy, de az asztalomra sokkal inkább tennék egy szép képet adó IPS paneles monitort, mint egy 3D-s TN paneles vackot.

2012. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már csak abból tudom mondani, hogy elég szépen kiforrott a dolog mert volt nekem régebben olyan videó vezérlő kártya és hozzá LCD szemüveg, ami még csak a windows 98 alatt működött, de azon szépen ment a 3D hatás.


Lehetett vele játékot is futtatni és 3D képeket is nézni akkor még a 14"-os képernyőn. Azóta 19"-os van, sőt van nagyobb LCD ami tv de monitorként is használható, viszont a régi videó vezérlő nem megy az XP alatt. Igaz, lehet kapni 30-50e-ért a mostani rendszerekkel kompatibilis vezérlő kártyát is már. Hidd el, hogy az akkor a win98-al nagyon látványos volt. Talán amit kifogásolok benne, hogy nem éreztem azt a hatást, hogy kiemelkedik a látvány a képernyő síkjából, inkább minden belül látszott, bárhogy is állítottam a videó vezérlő 3D beállításait, mert ott tényleg mindent lehetett állítani.


Most egyelőre a nagy képernyős 3D led lcd tv-t várom, majd néhány hónapon belülre tervezem ha minden úgy alakul.


Az igaz, hogy 3D még csak most kezdődik és a 3D tartalmakban még nincs dömping de nem kell sokat várni rá, az tuti, akkor meg ne kelljen új holmit vernni, mert az már kicsit húzós lenne árban ha ilyen sűrűn kéne cserélni mert nem gondolkodtam előre.


Az viszont igaz, hogy minél nagyobb képernyőn érdemes nézni a 3D-t ahhoz, hogy moziszerű legyen.


Azt gondolom, nem kell mondani, hogy kb a kép átló másfélszerese az a távolság ahonnan optimális nézni a full HD felbontást. Ott már nem látszik a kép pont de a részletek még nem vesznek el, jól láthatók.

2012. júl. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3D monitor az engem nem érdekel!

LG IPS235V monitort fogok venni.Köszi a segitséget.

2012. júl. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!