Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ár-érték arányban tényleg...

Ár-érték arányban tényleg elken egy nvidia gtx560 egy hd 6870-et?

Figyelt kérdés

hardverapron egy tag el kezdett nekem papolni hogy ne vegyek hd 6870et. ezt irta a kérdésemre hogy miért vegyek nvidiát: ár-érték arányban az 560-as nvidia elkeni a 6870-est, ha megközelítőleg egy árban megkapod... teszteken is jobban teljesít

tök mindegy, szerintem, milyen kártyát veszel, teljesítmény számít! elsősorban pénz/teljesítmény, másodsorban fogyasztás/teljesítmény, mert mit érsz vele ha kicsit olcsóbb de a villanyszámlán visszajön a pénz, nemde? :)

mondjuk te tudod, mivel játszol, mihez jobb az nvidia (ált. több mindenhez amúgy)

én az amd procim miatt vettem ati kártyát


2012. júl. 10. 22:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Erre belinkelek egy tesztet ahol nem játék volt, hanem szintetikus g*ci. Ez a Peti(én), ideje aludni...
2012. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!