Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen erős táp kell a HD7-es...

Milyen erős táp kell a HD7-es sorozatú AMD videókártyákhoz?

Figyelt kérdés

Van egy 420W-ot tápom, ha veszek egy HD7770-et akkor kell új tápot vennem?

(Ha fontosak a gép tulajdonságai a válaszhoz akkor itt vannak. [link] )



2012. júl. 10. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:

AZ LC power az egy hulladék, azt cseréld le. FSP Hexa 400W vagy Chieftec CTG400-ra.

Alap esetben bőven elég lenne a 420W, ha jó minőségű táp lenne, de az LC power nagyon nem az..

2012. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen cseréld le arra amit irtak.
2012. júl. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen tápot használtam 8 hónapig, nem volt semmi gond vele, csak nagyobb kellett, új VGA miatt.
2012. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Én ilyen tápot használtam 8 hónapig, nem volt semmi gond vele, csak nagyobb kellett, új VGA miatt."

Attól még nem lesz ajánlott, mert neked nem szált el. Úgy kell ajánlgasd ezt a codegent stb.. azért mert szar nem hal meg az összes, de magas terhelésnél lazán kilép az ATX szabványból, szóval NEM jó táp.

2012. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából már több mint egy éve megvan, mert a házhoz volt és nem volt vele még gondom. (Bár lehet hogy nem is használtam ki rendesen.) De látom nem örvend nagy népszerűségnek a márka.
2012. júl. 10. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a márkával van a gond de hagy me keljen részletezni

ha minöségi akár 5-10év múlva kiszolgáló tápot akarsz akor azt veszed amit irtak

de ha mindegy nem baj ha problémák adódhatnak ha károsodhat gép bármilyen körülmény miat akkor hagyd meg mostni tápod

valamenyiért biztos eltudod adni szóval

nem is nagyon értem

ha csak nem most túl nagy pluszkiadás lene de minél elöb jó lene cserélni ha pedig problémák kesznek tudhatod hogy a táp az elsöszámú gyanúsítot

2012. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálam működik 5éve, de egy deszkámat már kikészítette. A mostani is kezdi feladni. NEM ajánlom.
2012. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szabesz7 ***** válasza:
Nekem van egy LC power 420as és simán viszi a 6850es kártyámat! nekem nincs vele gondom! eddig! de a CTG 400-450W a biztonság!
2012. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 flr. ***** válasza:
Attól, hogy nemszált még el a gépetek nem azt jelenti hogy jó táp..lehet jön egy áramszünet és másnap már nem indul a gépetek.
2012. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!