Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik merevlemezt érdemesebb...

Melyik merevlemezt érdemesebb notebook-ba megvenni rendszerhez?

Figyelt kérdés

Két kiszemelt:


Western Digital Scorpio WD3200BEKT

Seagate Momentus Thin ST320LT007


2012. júl. 10. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

2 Merevlemez hely van laptopban?

mert akkor rendszernek SSD t vegyél 60GB osat adatnak meg lehet sima notebook merevlemez 5400rmp

2012. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amugy mindketö

320GB 7200rmp 16MB

szóval neked kell eldöntened melyik márka tetszik jobban én WD ket szeretem de Segate is jó

szóval :D

2012. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hely van neki, ezek közül aakr választani, nem mindkettőt beletenni (legalábbis én így értettem.)


Amúgy kérdező, ez mindkettő jó fajta 7200-as HDD, szóval egyikkel sem jársz rosszul. Árban van köztük különbség?

2012. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Samsung 830 Series 64GB volt benne, de eladtam.

Mert a sebesség annyira nem volt kihasználva,

helyileg meg piszok kevés volt.Gyárilag is Seagate volt

csak az még 5400rpm-es volt.Rendszernek illetve tárolónak is inkább már 7200-est akarok tenni bele.Árban kb megegyezik, wd-nek igen jó az értékelése, a seagate viszont 1 tányéros,meg talán picit gyorsabb is.

Viszont nem tudom hosszú távon mennyire válna be.

2012. júl. 10. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is ara célzotam hogy ketöt hanem irta rendszernek vagyis van neki egy meglévöje és amelé rendszert

amugy kérdezö nemtudom mit csinálsz gépen hogy ilyen gyors merevlemez kel de biztos okal föleg ha valami munkát végzel szóval mindegy nos:

DE most már :D

most már ara célzok szerintem ha két lemezt fogasz veni?

adatnak is egyet?

akor milene ha 1-1 et venél vagyis ezt a két lemezt? mert hiába egytányéros atól meg fogyaszt rendesen 7200rmp s vagyis aksiról nem igen tudod használni ha csak nem valani 9celás aksiboĺ dupla van rajta

persze te döntésed én töröltem kérdést

2012. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!