Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudtok ajánlani ebben az...

Tudtok ajánlani ebben az árkategóriában hasonlóan jó videokártyát? (többi lent)

Figyelt kérdés

PCX.hu-ról szerettem volna rendelni Sapphire HD 6850-es videokártyát, de nincs nekik raktáron. Tudnátok ajánlani nagyjából ebben az árkategóriában lévő, hasonlóan jó videokártyát?


Köszönöm előre is, nagyon fontos lenne!



2012. júl. 10. 14:32
 1/6 flr. ***** válasza:
HD7770
2012. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HD7770. Még jobban is jársz vele mint a 6850-nel.
2012. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a villámgyors válaszokat!

Még jobban is járok a HD 7770-nel? WOW :)

2012. júl. 10. 14:35
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Hát, nem tudom tényleg jobban járnék-e, ez a teszt nem azt mutatja.

2012. júl. 10. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Már megint a HWcompare...

Ez nem teszt, ez egy szar. Összehasonlítanak mindenféle specifikációs adatokat, meg szintetikus szarokat, aminek az ég világon semmi értelme. Agyon verném azt is aki kitalálta ezt az oldalt, csak félre viszi az embereket...


A valóság meg az, hogy a HD6850 ugyan gyorsabb pár százalékkal a HD7770-nél, vizsont vagy 40W-al többet fogyaszt, és elavultabb architektúra, amire már nem fognak optimlaizálni. A HD7770 viszont a legújabb GCN architektúrára épül, ami az újabb driverekkel még sokat fog gyorsulni, így idővel be is fogja előzni a 6850-et.

+ ugye modernebb és kevesebbet fogyaszt.

2012. júl. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már értem. Akkor úgy néz ki, tényleg jobb választás volt ez, mint a HD 6850. Még szerencse, hogy nincs nekik raktáron. :D
2012. júl. 10. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!