Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennek a laptopnak az ára...

Ennek a laptopnak az ára mennyit fog lemenni?

Figyelt kérdés

Lenovo Ideapad Z580

Nvidia GeForce GT 630 -as

Most 200.000 körül van

Mennyi lehet az ára 2015 körül?

Tudom hogy hülye kérdés, de normális válaszokat várok!

(Nem olyat hogy Pl: "2015be találsz jobbat is")



2012. júl. 10. 11:07
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. júl. 10. 11:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehéz megjósolni nagyon... Sztem ha most megveszed, 2015 körül használtan jó ha el tudod adni 60-80ért..
2012. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2015-ben szerintem ezt már kapni sem lehet, nem is értem hogy jutnak ilyenek az eszedbe...
2012. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy 2015-be már kimennek a divatból a laptopok a számítógépek,és felváltják a helyüket valami más kütyük. ez egy olyan kérdés amire a jóistense tudna választ adni.
2012. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak tudni akartam!
2012. júl. 10. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Amennyire jön fel ez a tablet őrület, lehet hogy 2015-ben már a kutyának sem kell majd laptop, szóval ezt lehetetlen megmondani.
2012. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 flr. ***** válasza:

Véleményem szerint a tablettel is ugyanaz lesz mint a netbookkal.Most mindenki megőrül érte meg tök menő csili vili izét ragasztok rá stb..

DE a tablet meg a netbook a netezésen kívül nem sok mindenre jó..jegyzetelgetésre szövegszerkesztésre esetleg netes játékokra.Hamar elfog tűnni a süllyesztőben.

Akinek meg komoly munkára kell(PS,Sony vegas) az úgyis egy 13-15" es notebookot fog venni vagy asztalit.

Egy Tegra 3 sehol sem képes olyan erőt kifejteni mint egy i5.Bár akinek csak tényleg netezésre kell annak nem rossz választás..


Kérdező 2015ben biztos, hogy már nem fognak ilyen notebookot gyártani. Nem vagyok jós de ha megnézed a 3 éves highend kategóriát akkor most hardverapron 80ért dobálják őket. Amit linkeltél nem egy csúcsgép szóval aztmondon 2015ben úgy 40ezret fog érni.

2012. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tablet meg a netbook szerintem nagy kettő. A netbook megállt azon a szinten ahol megjelent, még mindig csak fos Atom procival szerelik a 95%-ukat, nem fejlődtek sehová. A tablet viszont jön fel mint a talajvíz, egyre több gyártó száll be, és fejlődik szépen.

Én sem vagyok tablet mániás divatmajom, de azt ki merném jelenteni hogy nem fog a netbook sorsára jutni.

2012. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz már ilyen notebook 2015-ben de 2013-ban sem...

a gyártók egy jól meghatározott termékéletciklus alapján dolgoznak, a notik esetében ez nem is nagyon változik.. hiszen az importőrök minden egyed szállítmányban újabb és újabb konfigurációkat rendelnek. az á max 10-20% csökken egy egy termék esetében de az elmúlt 2 évbe az árfolyammozgás ezt jelentősen befolyásolta.


inkább úgy lehet megvilágítani ezt hogy a notebookok ára nagyságrendileg 120e-350e forint között lesznek... és negyedévről negyedévre azonos pénzért egyre erősebb konfigurációt vásárolhatsz. a legjobb magyar notebookkonfigurátor itt van : [link]

2012. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!