Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért emelkedik az adatátvitel...

Miért emelkedik az adatátviteli hibák száma?

Figyelt kérdés

Szervizben volt a laptopom (Dell Inspiron M5010), ki lett cserélve benne a merevlemez, illetve egy alaplapi egység. Az új HDD egy Toshiba MK2561GSYN. Feltelepítettem a Hard Disk Sentinelt és ezt írja:A lemez és a számítógép közötti adatkapcsolatban előfordultak problémák 31683 alkalommal.

Az a legjobb az egészben, hogy már volt 60-70.000 is, állandóan visszaugrik, majd ha frissítem 10-20asával nő, továbbá a működési idő is, 20 napról indult és ma már ( ma kaptam vissza a gépet, kb 3 órája tettem rá a rendszert) 25 nap 17 óra. Továbbá igencsak melegszik, 50 fokos jelenleg a vinyó, de volt 56 fokos is.

Mi lehetne a megoldás, vigyem vissza?


2012. júl. 9. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg sok egyéb hibája is van a laptopnak

vid visza hogy szervizeljék le rendesen

bár akár megesik néha hogy hibás az a merevlemez is amire cserélik de szerintem egyéb gondok vanak még

2012. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen gondok pl?
2012. júl. 9. 23:39
 3/4 MaXXeGee ***** válasza:
Mindenképp vidd vissza, ez nagy eséllyel nem (csak) merevlemez probléma, hanem valószínűsíthető itt egyéb gond is. (megfelelő tápellátás hiánya, vagy ide/sata controller hiba (ez meg csak alaplap cserével javítható)
2012. júl. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Folyamatosan nullázódik, a működés idő már 31 nap 17 óra, tegnap óta ennyit ment..
2012. júl. 10. 08:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!