Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan használhatnék pc-hez...

Hogyan használhatnék pc-hez xbox360 controllert? (játékhoz)

Figyelt kérdés

Picit összetettebb sajnos. A gondom, hogy sikerült működésre bírnom a régi tekken 3-amat pc-n egy psx emulátorral. A régi ps1-em már nem jó :( Ez az igazi tekken szerintem, szal hiába töltöm le xboxra a 6-ot, azt nem élvezem annyira.


Szóval a kérdésem, hogy egyedül billentyűzeten gyönyörűen tudok játszani vele, viszont ketten is jólenne. Arra gondoltam, hogy beszerzek 2db xbox360 kontrollert, viszont nemtudom hogy ez mennyire fog működni psx emulátorral, meg hogy egyáltalán kompatibilis-e. Valakinek van már ilyen tapasztalata, vagy ért hozzá? Nem akarok pénzt kidobni. Légyszives segítsetek!


2012. júl. 9. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha meg lehet oldani, akkor hogyan?
2012. júl. 9. 15:11
 2/4 anonim ***** válasza:

A) Ehhez én nem igazán értek, de keres rá arra hogy "x-box 360 controller emulator"


B) Mivel beszerezni akarsz, ezért:

vannak gamepad-ok, nekem is ilyen van, amik PC-hez lettek kitalálva. Ezek Plug&Play elven driverek nélkül is működnek, semmi extra nem kell, csak be kell dugnod. Az már más tészta, hogy a PC tud-e egyszerre 2 kontrollert kezelni...

2012. júl. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Egyébként szándékozok venni egy xbox360-at a közeljövőben használtan. Ha veszek hozzája egy usb-s (elvileg ezt találták ki pc-re) gamepadet akkor azt pc-hez és boxhoz is lehet majd használni?
2012. júl. 9. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Van xBox 360 kontroller PC-hez 10 ezer forint környékén, PC-s játékok azzal mennek, kompatibilsak, főleg ha konzol portok. Azt nem tudom hogy az emulátor hogy reagálna rá, de szerintem ha billentyűzettel, egérrel menne, akkor ezzel is.
2012. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!