Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik at hd 5770-es a jobb?...

Melyik at hd 5770-es a jobb? és megéri ilyet venni játékokra?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2012. júl. 8. 18:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
Hart ha nem érted a választ az nem az én hibám. Ha az alaplapot nem érted, akkor rakj ugyan azon procit, egy gigabyte és egy asrock alaplapba. Megfogsz lepődni. Ha okoskodni tudsz csak szerintem ne itt tedd meg az 56% statisztikáddal. Köszi
2012. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Ha az alaplapot nem érted, akkor rakj ugyan azon procit, egy gigabyte és egy asrock alaplapba. Megfogsz lepődni"

Az előbb még VGA volt, de miért is?


"Ha okoskodni tudsz csak szerintem ne itt tedd meg az 56% statisztikáddal."

A % rendszer működését hadd ne kelljen már elmagyarázni. Köszönöm. Az meg,hogy azzal se vagy tisztába, hogy a melegedés, nem gyártó hanem típus függő nem engem minősít.


"Hart ha nem érted a választ az nem az én hibám"

Akkor magyarázd el, mert eddig semmi szakmai indok nem volt, csak üres fröcsögés.

2012. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
12%
Sajnálom azt a 46 százaléknyi embert akiknek eddig próbáltál segíteni. Viszont volt merszük rányomni a piros kézre, ami lefelé mutat.
2012. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

És most is csak üres fröcsögés és semmi szakmai indok. Gyönyörű. Amúgy a % rendszer működését nem is érted, kíváncsi leszek neked hány %-od lesz pár nem múlva...

Amúgy több mint fél éve válaszolok itt hardvereknél, nyugodtan körbe is kérdezhetsz rólam vagy bánom is én.

Amúgy még most se válaszoltál semmire se, szóval ennyi szakmai tudással én inkább tartanám a pofám. gondlom nem viccből nincs kint a neved...

2012. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Panda Péter ***** válasza:
azt a 46%-ot is csak Hart "ellentüntetőinek" köszönheted, nem segítettél te az ég világon senkinek se.
2012. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!