Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop LAN kártya feltelepítés...

Laptop LAN kártya feltelepítése hogyan?

Figyelt kérdés

Nem rég lett újratelepítve a laptopunk (Acer TravelMate 2410) de nem jó a sima internet mármint nem a wifis hanem a kábeles! Realtek 8100C Lan kártya van benne töltöttem is le hozzá drivert de ilyen fura fájlok vannak benne! Lenne még valami! Az egeret nem olvassa be (USB)! Pedig raktam fel chipset drivert!


Hogy csináljam meg Lan-os netet? Mi lehet az usb-vel?



2012. júl. 8. 10:55
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Milyen Windows -t telepítettél?
2012. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Win xp 32bit :)
2012. júl. 8. 11:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben kiválasztod a hálózati kártyát(Realtek 8100C) jobb egérgomb->illesztőprogram frissítése->telepítés adott helyről->betallózod a kicsomagold lan mappát->tovább, ja és az elején ne válaszd a windows update-et.
2012. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Zsolti köszi! :) Jó lett! Már csak az egér nem működik erre valami megoldás?
2012. júl. 8. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt nem igazán értem hogy az egér miért nem működik, semmilyen más usb-és eszközt se ismer fel?

Eszközkezelőben van valahol sárga felkiáltójel?

2012. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elég furcsa jelenséggel találkoztam! Az egérre mikor bedugtam eddig azt írta hogy nem lehet felismerni az eszközt aztán most elkezdtem össze vissza dugdosni és hopp jó lett. Viszont annyi szent hogy a kábel meg van törve és ezért néha nem működik! Érdekes...
2012. júl. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!