Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen mien játékok...

Ezen a gépen mien játékok futnak el?

Figyelt kérdés

AMD Athlon II x2 3.4GHz , 3,4GHz (duplamagos)

Asus radeon HD6770 1Gb órajel 4GHz proci orajel 850GHz GDDR5

4Gb DDR3 1333MHz RAM (2x2GB)



2012. júl. 8. 01:47
 1/6 flr. ***** válasza:
Az összes mai játék..
2012. júl. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösziszépen am bocs elirtam a videókártya órajelet nem GHz hanem MHz xD am csak azért kérdeztem mert tegnap rakattam össze ezt a gépet amiben ezek vannak és azt hallotam hogy a processzor gyenge lesz bele de pénz híján erre futotta
2012. júl. 8. 01:50
 3/6 anonim ***** válasza:
nem írtad félre, tuti hogy 4Ghz körül van az, mert 4MHz krva kevés lenne. am nekem is egy athlon ii x2 245 öm van, egy hd 4850 essel, ugyan ennyi és ilyen rammal, és az összes játék elfutott eddig amivel totlam, bár volt némelyik ami mondjuk mdeiumon. egy tuti, élsimítést sose kapcsold be, csak ha már minden maxon van és még úgysem akad
2012. júl. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én a videókártya proci órajelére gondoltam hogy az a MHz de köszi a választ én ARMA2 DAYZ modozni akarok vele meg Battlefield3 Left4Dead2 GTA4 COD6 stb ezekkel akarok jáccani

ezek elfutnak MAX-on? mondjuk az ARMA2-hőz lehet erősebb gép kell

2012. júl. 8. 02:18
 5/6 anonim ***** válasza:
hát, battlefield 3 bétához volt szerencsém, asszem én minimumon futtattam, de 64players mapoknál már akadt, gta 4 mediumon futtatva stabil 24fps bárhol szinte, l4d2 maxon kb 60+fps (sima source motor, kb ugyan úgy megy mint tf2,hl2,css) cod6 maxon ment, akadásmentesen, arma 2 meg hát, pcguruhoz volt teljes játék, nekem nem jött be, meg akadt is. de nézegess teszteket neten
2012. júl. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Max Payne 3 Nem megy fullon :D ahoz 2 gigás kari kell.ahogy a gtaVhez is!! Bke
2012. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!