Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor foglalat fajtát...

Processzor foglalat fajtát keresek tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan processzor foglalat kéne amelyből van közép és felső kategóriás foglalat is.

Intel vagy Amd pocikat is írjatok


2012. júl. 7. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

amd AM3+ és intel 1155 van most forgalomban és ami neked kell

mást amugy nem is éri meg venni max használtan vagy ugy sem.

netán aki nagyon most akar venni nemtud várni és kevés a pénze anak még van az amd FM1

2012. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én is megnéztem ezt a 2 fajtát de nem tudom hogy gameléshez melyik lenne ideális jelenleg inkább Intel áll nyerésre szerintem.Csak az a kár hogy nem tudni hogy még gyártanak e processzort az általad mondott AMD foglalathoz

amely felülmulja pl: Intel Core i7-3770K -t

2012. júl. 7. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
az amd-nek nincs olyan jó procija mint az a i7. de fojamatosan fejlődik a technologia és az amd-nek is lesz olyan jó procija,de lehet akkor az intelnek még jobb lesz. hát ki tudja... kevés pénzből inkább amd,sokból meg intel.
2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az amd-ben az a jó hogy mondjuk az AM2+-os foglalatba belemegy az AM3-mas proci. Ha ezt követik (márpedig fogják), akkor az AM3+-os foglalatba belefog majd menni az AM4-es proci.
2012. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

AM4 az a FX procik vagyis most csak AM3+ néven szereelnek

viszont AM2+ procikl még nem halottam vagyis ebböl következöen ha lesz AM4 akkor nem fognak belemeni ezekbe már igy is sok kompatibilitási különbség van az alaplapok között föleg TDP Watt okat nézve

2012. júl. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

i7 3770K s konfogot kb. 300ezer felett tudsz összerakni

viszont felsleges egy i5 3550K böven elég játékra i7 már ténleg komoly munkára kell

2012. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

FX 6100 jó vétel amd terén pedig

ha kevesebb pénzed van akkor FX 4100 vagy Phenom 965 / 960T

a 8 szálas (utas) prociknak nicns sok értelme (fx8100) játékra szintugy inkább munkához kell

2012. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!