Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Geniusos Twin Wheel kormányt...

Geniusos Twin Wheel kormányt nem ismeri fel a gép. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Egy haveromnak a fia születésnapjára kapott egy kormányt pedállal. Teljes neve: Geniusos Twin Wheel Vibration feedback racing wheel for PC and PS2. A használati utasításban az volt benne, hogy rakjam be a CDt a telepítő feltelepíti és csak utána csatlakoztassam a kormányt. Így is tettem. Elméletben akkor már működnie kellett volna, de semmi reakció... Világítania kellett volna a lámpának, hogy a készülék aktív, de ez nem történt meg.. A játékvezérlőben nem volt benne semmi. Később valahol találtam valamit... Ellenőrizhetem a Game optionsban, hogy működik-e a készülék, de ez hol van? Mindenesetre ezt kihagytam, mert nem olyan fontos lépés, ezért bekapcsoltam 2 autós játékot, de egyiken sem ismerte fel az eszközt... Dx 7 vagy annál korábbi verzióval megy... 9es van a gépen, mindenesetre felraktam a sajátját is ami a CDn van, de akkor sem történt semmi.. Ez miért van? pls help!

#kormány #Genius #botkormány #Genius Twin Wheel #repülőgépkormány #PC and PS2
2012. júl. 7. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!