Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech g25 vagy g27-et...

Logitech g25 vagy g27-et vegyek? Melyik jobb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 11:43
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem csak G25-öm van, azt is használtan vettem, de nagyon-nagyon jó. Olvastam pár tesztet G27-ről is, ami most messze drágább, mint egy jóminőségű G25 (újonnan már nem igen lehet kapni), de nem sok újítást eszközöltek. Halkabbra vették a kormányt, pár plussz gombot tettek rá, a pedálokat lehet mozgatni oldalirányba (nem hiszem, hogy ez túl nagy probléma lenne G25-nél), és még valamit a váltón finomítottak azthiszem a rükvercen. Így úgy emlékszem nincs szekis váltómód a H váltón (egyeltalán nem hiányzik), de sokkal masszívabb lett. Az az igazság, hogy nagyjóból ez a legfontosabb újítás rajta, de sokan nem gyakran használják a H váltüt, ráadásul a G25-é is bőven elmegy, és ha nem túl "nehéz" váltani lehete rajta kicsit hackelni. Youtube-on kereshetsz vidókat erről. Én is nehezítettem valamennyit a váltón és teljesen jó.


Ez attól is függ, hogy milyen játékokra használod, mennyire hardcore szimet akarsz, de ezeket hallva nem hiszem, hogy olyan túl nagy különbség lenne a kettő között, én biztos nem adnék ki rá plussz pár tízezret.

2012. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja a másik meg a led, aminek pláne nem sok értelmét látom, főleg, hogy olyat szintén csinálhatsz.
2012. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
G25! A 27 nem éri meg szerintem sem az árkülönbséget!
2012. júl. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!