Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok következő kariról?

Figyelt kérdés

[link]


Valójában a karit tudom milyen főleg a hűtésről kellene vélemény mennyire halk egy referenciához képes és hogy nagy terhelésnél hallható e a hangja?


2012. júl. 7. 10:44
 1/7 anonim válasza:
26%
Ez a válaszom egy teszt összehasonlítás : [link]
2012. júl. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne Gigabyte tól vegyed szerintem...

persze gondolom ez a legolcsóbb

amugy pedig OC t se érdemes venni csak ha olcsóbb a nem oc tól

te is tudod oc zni föleg ha jóféle extra hütésrendszer van rajta

2012. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor te milyen hűtéssel rendelkező karit javasolnál? Lényeg a hatékonysága, hangja, és élettartama.
2012. júl. 7. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:

A visszajelzések alapján egyáltalán nem halk, és a windforce-nak vannak macerái.


Melyiket vennénk? Egyik GTX 680-at se. Miért? Mert GTX 670 van már 115K-ért, és alig lassabb. Ha mindenképp GTX 680 kell, és egy evga-t vinnék.


"persze gondolom ez a legolcsóbb "

Messze nem.


Amúgy kérdező inkább HD 7970-et vinnék. Olcsóbb is(kb GTX 670 ár), de cserébe kapsz egy hasonló teljesítményt, de erősebb compute/LDS terhelésnél a HD 7970 messze elhúz tőle.


Itt ki van jobban fejtve:

[link]

[link]

2012. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az EVGA Hűtése mennyire halk? Közel hangtalan gépet szeretnék összerakni mert már elegem volt a nagy hangzavarból :)
2012. júl. 7. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvileg halkabb mint a giga, de jobban jársz ha rákeresel tesztekre.

Én most is tartom magam ahhoz, hogy HD 7970-et vegyél, tesztek alapján a VTX megoldása elég halk, és olcsó is(csak kinézete kissé gagyi, de ne az számítson).

2012. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rambo75 ***** válasza:

Légyszi hagyjátok már azt a k*rva WHcompare vagy mi az isten az.

Egyébként szerintem Asust vagy EVGA Gainward stb.-t vegyél ha már muszáj nV-t venni.

2012. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!