Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni egy HP DC5750 pc-t?

Figyelt kérdés

Találtam egy olyan oldalt ahol ezt a HP DC5750-es asztali számítógépet egész olcsón odaadják. Egy rövid kis hardver leírás:

Alaplap: HP Compaq DC5750

Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+

Memória: 1GB DDR2

Merevlemez: 80 GB Sata2

Videókártya: Ati xpress 1150 256MB


A kérdésem a következő. Szerintetek megéri megvenni ezt a gépet játék használat céljából,(persze plusz memória, és videokártya is új a későbbiekben) vagy érdemes befektetnem egy másfajta pc-be.


Köszi előre is.


2012. júl. 7. 08:54
 1/7 MaXXeGee ***** válasza:

Hát ha 20-25 ért odaadják :D

De ezen játszani nem igen fogsz, főleg ha a slim fekvő házas verzió, mert abba csal LOW PROFILE videpkártyát kapsz, az meg csökkentett teljesítményű is, nem csak csökkentett méretű (fizikai méretet értem).

szóval, anyunak internetezni épp jó lenne. A Farmerama szépen menne rajta. Vagy a játékot, nem így értetted?:D

2012. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20-25k-ért talán. De ha újat akarsz, ami nem sokkal erősebb ennél, az kb. 50k.
2012. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Na de ha tegyük fel, megveszem a gépet, az alaplapi VGA-t letiltom Bioszban, és veszek bele mondjuk egy Geforce 9600 GT-t és egy 2GB-os hiper DDR2-es memórát, akkor így már a játékra alkalmas lesz? :D

Amúgy jogos a felvetés: "mit értek játék alatt"

Hát mondjuk egy Star Wars Force Unliashed?????

2012. júl. 7. 09:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah amúgy állított gép, de úgy is átrakom az én gépházamba, mert az jóval nagyobb.... ;)
2012. júl. 7. 09:23
 5/7 flr. ***** válasza:
Mennyit kérnek ezért a vacakért?
2012. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MaXXeGee ***** válasza:

De NEM tudod átrakni, mert ezek gyártóspecifikus cuccok, csak beletákolni tudod. A gépház és az alaplap egymáshoz igazítva készülnek. (Lehet hogy szerencséd lenne, de messze nem biztos.)

Annyira olcsón adják ezt az alapot, hogy érdemes vele foglalkozni és fejleszteni? 50 körül már kapsz olyan használt konfigot, ami tudná azt, mint ez felfejlesztve ...

Persze ha otthon vannak cvuccaid, és csak belepakolod, ...

Nem tudom mit bírna, ez nem játékra kifejlesztett alap, inkább egy "jobb" irodai alkalmazásokat futtató gép.

ezek arra lettek kitalálva, és arra pont jók :)

2012. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem..... Am 26.000 Ft-ot kérnek a gépért.

Tehát akkor azt mondod, ha kifejezetten játékra akarom a konfigot, akkor hagyjam az egészet? Na és honnan tudok venni olcsón alkatrészeket? Mert az az igazság, hogy nem sokat akarok rá költeni, mert lenne azért azonkívül mire.

2012. júl. 7. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!