Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baj lehet a külsö HD-val?

Fibbrizzo kérdése:

Mi baj lehet a külsö HD-val?

Figyelt kérdés
Vettem egy uj vipower márkáju hd-t a laptophoz mert sok filmet gyüjtök .a gond az hogy sokszor lekapcsol a laptoprol elveszti a jelet meg arra is felfigyeltem hogy sok film elveszett rola ?teendö ?még van rajta garancia .kicserélik vagy megcsinálják vagy hogy van ez ?és a sok filmet hova tegyem rola ugyanis 500 giga film van rajta .help..
2012. júl. 6. 15:24
1 2
 1/13 Hazardteam ***** válasza:
Kaptál hozzá Y (alakú) kábelt, vagy csak "simát"?
2012. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
persze
2012. júl. 6. 15:36
 3/13 Hazardteam ***** válasza:
Rá is dugod az Y kábel mindkét végét 2 USB-aljzatba? Mármint a Laptop USB aljzataiba. Mert nekem ez elégtelen áramellátás problémának tűnik első körben. Éppen most javítok egy USB-s external winyót, ami így ment tönkre, hogy csak az egyik kábelvéget dugták a laptopra. Az USB3 és USB2 is más teljesítményt ad le pölö: 900mA - 4-500mA. Az egyik USB aljzatból csak a 2kiegészítő" áramot kapja, vagy hogy mondjam. A másikon az adatokat továbbítja. Sokhoz meg eleve nem adnak, a manualban, amit adnak sincs utalás rá, miközben a gyártó oldaláról levadászott manualban benne van apró betűkkel..
2012. júl. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok valami nagy ész de azért y kábel van hozzá mert az eggyik usb fele a régebbi számitogéphez jo a másik meg az ujjabakhoz ,ha meg mindkettöt bekötném zárlatot csinálnák .
2012. júl. 6. 17:36
 5/13 A kérdező kommentje:
ja meg a régebbi számitogépbe valo usb -tnem is tudnám bedugni mert az meg lötyögne az ajzatba ,nemhiába van a régihez
2012. júl. 6. 17:38
 6/13 Hazardteam ***** válasza:

Jaaajajajjaaaaaaaaaah


[link]

2012. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen
2012. júl. 6. 20:11
 8/13 Hazardteam ***** válasza:
Még mindig nem vágod ugye?
2012. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mit
2012. júl. 7. 15:09
 10/13 Hazardteam ***** válasza:
OMG.. te hány éves vagy amúgy?
2012. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!