Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen procihűtőt lenne...

Milyen procihűtőt lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami jobbat a gyári AMD hűtő helyett, ami adna egy kis légmozgást az nForce 4 chipsetnek is. Most majd megsül. Valami Zalmanra gondoltam, de nem találtam sehol sem (konkrétan CNPS8900). Meg veszek majd egy ilyen ( [link] ) házat is, nem tűnik túl gagyinak.

2012. júl. 6. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Cpu hűtő semmi érdemlegest nem fog csinálni a chipsetel, házventit vegyél inkább, 800FT/db.
2012. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Panda Péter ***** válasza:
a zalman procihűtőket felejtsd el, a "virág alakú" hűtők után (asszem CNPS 7700 széria?) nem tudtak igazán jót alkotni, de a magas árazás megmaradt. Arctic és Cooler Master táján nézelődj. Házból ennyiért, vagy picivel többért már kapni alsó tápos kialakításút is, szintén Cooler Master, illetve Bitfenix márkákat lesd meg.
2012. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy nem tudok már hova több ventit rakni, a merevlemezhűtést is maszek módon oldottam meg, most az 5,25-ös helyeken lógnak és a másik oldalra tettem egy 80mm-eset. Ott legalább csinál valamit. De majd egy hónap múlva lesz másik házam, az talán megoldja az MCP túlmelegedését.
2012. júl. 6. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyél rá aktiv hűtést, ha a házventik nem oldják meg akkor egy cpu hűtő biztosan nem fogja.

Húzod a gépet? Ebben a hőségben érdemes lenne visszavenni.

2012. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem húzom, de így is brutálmeleg, de ez az nForce 4 hibája. Veszek majd rá egy normális bordát, mert a mostani semennyi hőt nem ad le. Pont van még hely a VGA kártya mellet.
2012. júl. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!