Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a vga az árát?

Megéri ez a vga az árát?

Figyelt kérdés
AMD fx-4100 alaplapnak egy asrock 970 pro3 4gb kingston hyperX blu 1600mhz-es kitben és egy ahsznált 5850 amit 30-ért kapnék meg minden tartozékával dobozal gari szerintem már nicnsne rá de proba garit valoszinü hogy ad rá ennyiért megéri? és egy FSp hexa 500W elbirná ezeket ja meg 3db venti 2x12cm-es és 1x18cm-es
2012. júl. 6. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Az 500-as Hexa simán elbírná, sőt még a 400-as is.

Ha csak 4 GB RAM-ot veszel akkor sztem ne KIT-ben vedd, hanem csk 1 modult, és később ha lesz pénzed veszel mellé még egyet, és úgy meglesz a 8GB Dualban.

Az FX az jó lesz. A VGA is nagyjából, mondjuk 30-ért már Vapor-X htésűt is találtam:

[link]

Az alaplappal csak annyi a baj hogy Etron USB3 vezérlős, szóval lehet hogy az USB3 rakoncátlankodni fog, de ennyiért nem igazán van jobb lap ennél.

2012. júl. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából egyet értek az elsővel, viszont szerintem KIT-es RAM-ot vegyél, aztán ha 8GB-ra kell bővítened, veszel még egy KIT-est. Így addig sem kell lemondanod a Dual Chanel-ről, az alaplapon meg van elég memória foglalat.
2012. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az igaz és az asus M5A78L LE alaplap avgy ez az asrock vagyis csaka usb 3.0-al lehet gond de jo nem használok usb 3.0-át :D
2012. júl. 6. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kell az USB3, akkor jó lesz a lap. De akkor én még a BIOS-ban is letöltanám az Etron vezérlőt, ha lehet.
2012. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sylar? letöltenéd vagy letiltanád?
2012. júl. 6. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja letiltanám, természetesen. Csak elgépeltem.
2012. júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!