Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SSD-re hogy kell win7-et rakni?

SSD-re hogy kell win7-et rakni?

Figyelt kérdés
A gép felismeri az ssd-t vagy valahogy trükközni kell vagy simán rárakni mint a hdd-re?
2012. júl. 6. 11:03
 1/4 Panda Péter ***** válasza:

nagyjából ugyanúgy megy minden, mintha vinyóra telepítenél. telepítés előtt a Sata vezérlőt állítsd át AHCI módba, és maradjon is úgy, mert csak ez esetben fog menni a TRIM.

lista az ajánlott beállításokról, persze nem mindet kell megcsinálni, de néhányat mindenképp érdemes: [link]

2012. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és ezek közül mit csinálnál meg?
2012. júl. 6. 11:24
 3/4 Panda Péter ***** válasza:
a partícióeltolásra frissen telepített win esetén nincs szükség, a rendszervisszaállítást pedig nem kapcsoltam ki, mert az párszor már megmentette a hátsóm az újratelepítéstől :D de a többit megcsináltam, és a lapozófájlt is kikapcsoltam (ezt csak 4GB vagy több ram esetén érdemes megcsinálni!)
2012. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi most rakom:D
2012. júl. 6. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!