Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy is van ez? (alaplap+RAM+C...

Hogy is van ez? (alaplap+RAM+CPU kérdés)

Figyelt kérdés

[link]


"DDR3 1600 with IntelŸ Ivy Bridge CPU, DDR3 1333 with IntelŸ Sandy Bridge CPU"


Ez az alaplap támogatja az 1600 MHz-es RAM-okat? És ha azt rakok bele, akkor mellé csak Ivy bridge-es CPU-t lehet? Mert ez a leírás így kicsit zavaros. Tehát ha Sandy Bridge-es processzort veszek, akkor csak 1333-as RAM-ot tehetek bele?


Egyébként Intel Core i5 2320 processzort néztem ki.


Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. júl. 5. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szandy bridzs van és 1333 az engedélyezett.
2012. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem is érdemes meg nem is lehet 1600-as ramot venni bele? Egyébként mennyit számít ez a gyorsaságban? Szemlátomást lassabb egy 1333-assal mint az 1600-assal lenne?
2012. júl. 5. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A sandy bridge memórivezérlője natívan 1333MHz-es ramokat támogat, de ennél lehet magasabbat is használni ami végül is már tuning. Legegyszerűbb XMP-és ramokat venni, engedélyezni a BIOS-ban és máris megy is 1600MHz-en, bár különösebb jelentősége nincs.
2012. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi. Akkor marad az 1333Mhz-es ram.
2012. júl. 5. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!