Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebben a házban hol van a HDD...

Ebben a házban hol van a HDD helye? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 5. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahonnan a kábelek lógnak ki, az a rácsos keret a HDD-k rögzítési helye (3,5"), fölötte a szélesebb az optikai meghajtóké (5,25").


Más helyre nem is tudnád rakni.

2012. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezt a helyet mondod?


[link]


Ide akartam tenni, de oda nem tudom, csak ha kiveszem az alaplapot, vagy elhajtom a lemezt. Meg állítólag két winchesternek is van hely benne, akkor hol a másik?

2012. júl. 5. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Így!

2012. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a #3-as válaszoló írta, oda való a HDD.

De a HDD-ket mind a két oldalon 2-2 csavarral kell rögzíteni. Ennek a Pc háznak viszont hiányzik a bal oldaláról az a függőleges lap amihez a HDD-t tudnád rögzíteni a másik oldalán.

Egy oldalon 2 csavarral rögzítve pedig nem ajánlanám, mert így jobban rázkódik a HDD, és hamarabb tönkre mehet.

[link]

2012. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor most mit csináljak? :)
2012. júl. 5. 11:12
 6/10 A kérdező kommentje:

Ez egy vadonatúj ház, ennyi az egész.

A képet sem én csináltam, ez ilyen.

Ráadásul úgy látom, hogy a furatok sem ott vannak, ahol kellenek, hanem azok, mint már rájöttem, a floppy meghajó rögzítésére szolgálnak.


Hogy kell tenni egyébként a winyót? A teli fém fele legyen felül, a nyitott része alul, a csatlakozók meg a ház közepe felé?

2012. júl. 5. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:
2012. júl. 5. 11:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Így típus alapján már érthetőbb.

Teljesen rossz helyre szerettük volna tenni a HDD-t. Leírás alapján csak 2db 3.5" dolgot tudsz bele tenni. Itt a kép ahol már mutatja egy HDD beszerelt helyét.

[link]


Beépíteni pedig úgy, hogy az ezüstös oldala legyen felfelé, a csatlakozós vége pedig a ház hátulja felé nézzen,

2012. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ezen a képen egy másmilyen ház van. :)


Közvetlen az odd alá tegyem? Nem tudom van-e ott annyi hely, meg vannak-e furatok a csavarnak. (Munkahelyen vagyok, a gép meg otthon van.)


Meg hát akkor hol a másik 3.5"-os hely?

2012. júl. 5. 12:16
 10/10 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, ott van közvetlen az odd alatt a helye, rendesen megvannak a csavarhelyek is, még egy elválasztó is van a két hely között.


Köszönöm!

2012. júl. 5. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!