Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok mp3-mat surround-...

Hogyan tudok mp3-mat surround-ba konvertálni úgy, hogy azt a PS3-m is lejátssza?

Figyelt kérdés
A PS3 80GB-os, alap( tehát nem lett bele véve HDD ).

2012. júl. 4. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell konvertálni, csak a PS3-ba kicsit cselesen kell belevarázsolni, rakd fel egy Pendrive-ra egy MUSIC nevű mappába (ha nem találja a PS3 a hangfájlt akkor PS3 mappa és abba egy MUSIC mappa és abba a hangfájl). Így megfogja találni a PS3.
2012. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, úgy felismeri. Elég egy music mappát csinálni, nem kell nagybetű. De azt kérdeztem hogy surround-ba, hogy ne sztereóba szóljon, hanem mind az 5 hangfalból és a mélynyomóból. Tehát 5.1-beNem tudom hogy az .aac-t lejátssza-e (más PS3), de nekem nem. Amúgy már a legfrisseb frissítés van rajta. Az baj? Lehet hogy azért?
2012. júl. 6. 09:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy, van PS3-mam csak a hangokkal nem foglalkoztam annyit és nincs is 5.1-es hangszórónk, de nem lehet hogy a beállításokban át lehet állítani sztereóból surround-ba?
2012. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem magyar és így nem értem. De ott már néztem azt hiszem 3 beállítás van. Egyik sem olyan ahol ezt tudom állítgatni. Bezzeg minden film meg játék 5.1-es. Olvastam angol oldalakon, ott .aac-be konvertálják, nem tudom, hogy hogy, de nekem nem ismeri fel.
2012. júl. 6. 14:59
 5/6 anonim válasza:
A hangrendszeren biztos van ilyen funkció.
2012. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ott kellett átállítani Surronund módba. És még a DSP-t is bekapcsoltam. Amúgy köszi a választ, amikor megírtad akkor elolvastam a katalógusnak ezt a részét.
2012. júl. 10. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!