Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik az erősebb vga?

Melyik az erősebb vga?

Figyelt kérdés

vgat fogok venni és kiváncsi lenék hogy egy ati ardeon hd4870x2 ajobb a fogyasztása sok tudom de fsp hexa 500W mellett és egy fx-4100 mellett elbirná a tápom nem?

a másik az egy vtx3d ati ardeon hd6770 lenn szerintem erősebb a 4870 és azt oclsobban tudnám szerezni bár garancia nicnsne rá de proba gari van rá és dobozos mindennel eggyüt 22 ezer lenne állitolag hibátlan még vároma válaszát aeladonaka termékrőla hardverapron venném vagy egy iponbol valo 6770 vtx3d? játékra lenn tudom hogy nem dx11-es a 4870x2 de nem sok játékban van haszna amugy nem is lehet látni szinte?nem? és vélemyén erről a vga-ról?


2012. júl. 4. 00:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
éna hardverapron láttam nvidia geroce gtx465-öt 2013. 10.-ig garanciás a csávo szerinte és 22 ezer forint néztem gameplay tezstete batlefieldet szépen viszi nekem kissebb afelbontáson tudom amugy csak játszani mert csak 1300*1024 avgy 768-aa a monitorom max felbontása de mire veszek egy job ful hd monitort addigra veszek erősebb vgat is a 465 egy ideig jol vinéa batlefiledet runt skyrimet gost recont ekora felbontásban minden maxon nem? vagy hülyeésget beszélek?
2012. júl. 4. 12:14
 12/12 SnakeDoc ***** válasza:
Azon a felbontáson a 6770 is jól vinné.
2012. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!