Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik éri meg jobban egy...

Melyik éri meg jobban egy jobb bill. vagy egy Xbox controller?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy olyan billentyűzetem van min pár gomd be van ragadva.(de még használható) Melyik érné meg jobban ? (a billentyűzet kb. egy árba a controllerrel)

2012. júl. 3. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Billentyűzet: 800 forint

Shitbox controller 10k forint


Hol vannak ezek egy árban?


Egyébként megnézem, ahogy szöveget szerkesztesz vagy emailt írsz shitbox controllerrel.

2012. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Úgy értettem, hogy vagy a controller vagy vele egy árban lévő billentyűzet.


2. Nem kell, hogy tudjon szerkeszteni, mint már mondtam van most is egy.

2012. júl. 3. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Igazából a controller autós és talán verekedős játékokban jelent előnyt, minden másban hátrány. Kérdés, hogy mivel szoktál játszani.
2012. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem régen PC-m volt.Most XBOX-om.Ha sokat játszol és keveset írsz, netezel, akkor Controller(FPS-eket leszámítva minden játéknál jobb, mint a billentyűzet+egér).

Ha netezel, írsz sokat, akkor jobb egy Gamer billentyűzet, azzal játszani is tudsz, és biztosan jobb, mint a mostani.

2012. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Amúgy jatekaim.hu-n 3500-től vannak használt vezetékes box Controllerek, amiknek USB-s a végük, ezért tudod őket PC-hez használni.


Viszont elég sok jobb játék van, amibe nincs Controlleres irányítás, csak billentyűzetes.

2012. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vegyél hozzá chatpadot.


[link]

2012. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nemigazán értitek a kérdésem. Van egy PC-m ahoz van egy szar billentyűzetem és nem tudom, hogy új, jobb, gamer billentyűzettel járok jobban vagy egy Xbox 360 controllerrel.
2012. júl. 6. 12:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Billentyűzettel jobban jársz, ha PC-d van. Relatíve olcsón már lehet kapni ilyen ˝gamerkedős˝ bill.-eket

Pl.:

Gigabyte aivia k8100 13-14 ezerért

Sarkoon skiller 5-6 ezerért

Vagy ha nem kell ˝gamer˝, akkor a

Revoltech lightboard xl3 6-7 ezer.

2012. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért értik félre a kérdésed mert nem tudod rendesen feltenni azt!!

Ha nem írtad volna oda h Xbox kontroller kell akkor nem lett volna kavarodás.És mellesleg teljesen hülye a kérés,ha számítógéped van és használhatatlan a billentyűzet természetesen azt kell venni.Ha működik és te csak játszásra használod akkor meg vegyél kontrollert.

2012. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!