Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Saffhire HD 6870-es 1Gb...

Saffhire HD 6870-es 1Gb GDDR5-ös kártya miért nem működik megfelelően egy Asus M4A785TD-M EVO alaplappal? (A kártya nem ad jelet pár perc után a monitornak, néha már bootolás közben sem)

Figyelt kérdés

Konfig további elemei: AMD Phenom II X2 545 Processor 3 GHz, 3 GB DDR3 RAM, Chieftech CTG-500-80BP 500W OEM táp


Van, hogy kis időre visszajön a kép, de aztán megint nem ad jelet. A VGA kártya egyébként kifogástalanul működött egy Gigabyte alaplappal.


2012. júl. 2. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

garanciáztasd akkor alaplapot


de más videokáryával müködik?


amugy van bene integrált videokártya alaplapban

lépj be BIOS ba és nézd meg beálitásokat

probáld letiltani biztos lelehet és mivel ezt nem teted azért nem müködik

2012. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kéne mennie, próbáld ki hogy másik VGA megy-e a lapban, és ha nem akkor gari. Ha van még rá.
2012. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! Elfelejtettem írni, hogy igen, letiltottam az integrált VGA-t. Sajnos már nem garis. Régebbi kártyával müxik. Érdekes viszont, hogy egy Asus M2N-E SLI alaplappal is ugyanez a jelenség, és abban még integrált videovezérlő sincs. Írtam mindenesetre a VGA és az alaplap supportnak is.
2012. júl. 3. 06:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy mi volt a hiba. 3 GB RAM (3 db 1 gigás) volt a gépben, és kivettem egy modult, így már működik. Valószínűleg hibás volt a modul. Még nem teszteltem. Nagyon örülök, hogy végre működik.
2012. júl. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!