Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri ez a gép? Megvehetem?

Megéri ez a gép? Megvehetem?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 2. 13:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsi de mondta a srác hogy itt mondták neki hogy nem mennek a játékok,hát gyorsan beregisztráltam. nemakarok hazudni, de ti!!! mit mondjátok hogy nem mennek ezek a játékok? az MW2 majdnem full grafon megy 1600x1200-as felbontásban,átlag 30fps-el. A gta 4-is megy,csak azt levettem mert az csak 1024x768-as felbontásba megy majdnem minden minimumban normálisan. nemtudom miért kell egyböl ócsárolni,mikor aztse tudjátok mi van,hozzá vagytok szokva a 4 magos procihoz meg a HD 6990 hez. honnan tudnátok hogy mennek ezen a játékok?
2012. júl. 2. 15:10
 12/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Bocsi de mondta a srác hogy itt mondták neki hogy nem mennek a játékok,hát gyorsan beregisztráltam. nemakarok hazudni, de ti!!! mit mondjátok hogy nem mennek ezek a játékok? az MW2 majdnem full grafon megy 1600x1200-as felbontásban,átlag 30fps-el. A gta 4-is megy,csak azt levettem mert az csak 1024x768-as felbontásba megy majdnem minden minimumban normálisan. nemtudom miért kell egyböl ócsárolni,mikor aztse tudjátok mi van,hozzá vagytok szokva a 4 magos procihoz meg a HD 6990 hez. honnan tudnátok hogy mennek ezen a játékok?



Onnan, hogy a HD 4850-emen, ami fényévekkel jobb ennél a Sapphire HD 2600XT 256Mb Gddr3-nál, és azon sem mennek sokkal jobban. 1600x1200-ba 30 fps.. ez igen. Na mindegy, nem akarok vitázni, annyit mondok:

Ne vedd meg.

2012. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 SnakeDoc ***** válasza:

#8, #10 -nek:


Srácok, ez nem tanácsadás, az említett játékok igenis mennek a 2600xt-n. Természetesen nem high beállításokon, hanem legalacsonyabb beállítás mellett, megfelelő felbontásban igenis játszhatóak az újabb játékok.


De mint írtam, AGP-re nem érdemes költeni, még használtan sem, későbbi fejlesztés teljesen lehetetlen lesz csak alaplapcserével. s775 és am2-es konfigok jó áron futkároznak, olyat érdemes venni inkább. Ez nem a hirdető ellen, hanem a kérdező mellett szól.

Teljesen jó az a gép, de én fejleszthetőség hiányában nem venném meg.

2012. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
gta iv és mass effect egyáltaálán elindul 1 magos gépeken?
2012. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pentium D neked mióta egymagos?
2012. júl. 2. 17:17
 16/16 anonim ***** válasza:
már p4-nek néztem xDDD
2012. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!