Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus amd fm1 hd quad core...

Asus amd fm1 hd quad core gamer x4 4x2600mhz hol lehet találni? Boltomba kellene parasztvakítás címen?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez már eleve egy parasztvakítás, amit a kérdésbe kiírtál, mert ez nem egy processzor típusa, hanem egy marketingbullshit.
2012. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
pcoutletről szoktam nézni a parasztvakítás dolgokat mivel elektronika (Számítógép) üzletem van és házra gyűjtök és ezeket a parasztvakítás olcsóságokkal szeretném picit felgyorsítani a házalapom gyarapodását.Közbe kiderült,h FX4100 -as proci.
2012. júl. 1. 22:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Az nem 2600 MHz-es és nem is FM1 foglalatos.


Csak azt áruld már el, hogy miért cigánykodással akarod a boltot pörgetni, és miért nem szakszerűséggel mondjuk?

2012. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vágod át ilyenekkel a vevőidet, és szakszerűen csinálod a dolgaid, be fog indulni az üzlet, hisz az emberek a tisztességes eladókat/hozzáértőket keresik.
2012. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 flr. ***** válasza:
Még egy hely ahol nem fogok vásárolni..amúgy ha ezt eladod FX-4100 (ami igazából nem az) akkor az csalásnak minősül.
2012. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hozzád se mennék vásárolni b+ Egy kisvárosban lakok, van itt kettő számtekbolt, de kb olyan a színvonaluk mint amilyennek a tiedet gondolom... ezért mentem inkább egy várossal arrébb egy olyan boltba ami a térképen sincs, de az eladók hozzá értők és a kiszolgálás minősége remek, kicsi eldugott bolt, ni reklám és még is megy! Miért? Mert az eladók nem parasztvakítanak!
2012. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ez az ötlet a fejemben fogalmazódott meg!

Bp-n jártam 1 boltba ahol épp utp kábelt vettem (Sokat)...

És megnéztem persze a konfigokat is.

és megláttam,hogy pár parasztvakító konfigot eladtak...pl140-be adták el...


Arra gondoltam,h fx 6100-akat tennék a gépbe...mivel az annyira hozzánemértőknek ez annyit tesz:6 MAGOS 3,3 ghz proci,8gb kingmax\kingston ramot és egy 2 gb-s karit!Senkit se vágnék át!Csak egy picit parasztvakítás.mivel ha jól számolok mindennel együtt minden gép 71 ezer-be kerül összerakást nézve!

2012. júl. 2. 09:08
 8/15 A kérdező kommentje:
és azért 120 ba ellehet adni sztem.
2012. júl. 2. 09:08
 9/15 flr. ***** válasza:
Na az ilyen nyomorékok miatt nem szoktam a "sarki infóboltba" lemenni vásárolni! :))
2012. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ez egy athlon x4
2012. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!