Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tegyek a gépházam...

Hogyan tegyek a gépházam oldalára 2 120 mm-es ventit? Kifelé vigye a levegőt, vagy befelé?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm :)
2012. júl. 1. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Befelé. Kifelé úgy vitesd a meleg levegőt, hogy a ház elejére rakj egy ventit, amit befelé fúj, a végébe meg egy másikat, ami kifelé. Ami az oldallapon van, az befelé fújjon
2012. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első jól írta, elől be hátul ki, oldalt pedig befelé hogy keringesse.
2012. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen jól írták az előttem szólók, befelé fújja a levegőt, ha az oldalán van. Egyébként első kérdésedre válaszolva, én simán körfűrésszel nekiestem és fúrtam egy lyukat a gépházam oldalára. Odacsavaroztam a ventilátort és kész. Ha nem sajnálod, nem kell sz*rozni. Fúrd ki a ventik helyét, rögzítsd, kösd be, és kész. :D Remélem segítettem...
2012. júl. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz barkácsolni, akkor vegyél egy normális házat, amin kivan vágva a ventiknek a hely gyárilag. Meg normális szellőzése van. Ha egy Codegen házba pakolsz be ventiket, azzal nem sokra mész.
2012. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy codegen házat is meg lehet úgy csinálni, hogy normális szellőzése legyen. :)
2012. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panda Péter ***** válasza:
én nem nagyon ajánlom hogy az oldallapra szerelj ventit, mert nem megfelelő rögzítésű háznál rohadtul tud rezonálni. elég ha van elöl/alul és hátul/felül.
2012. júl. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4. válaszoló. miről beszélsz amúgy? kimondta hogy barkácsolni akarok??

Ez egy Gigabyte GZ-G1 Plus ház aminek alapból ki van alakítva a hely ventinek

2012. júl. 2. 09:09
 8/11 A kérdező kommentje:
a többi normális embernek köszönöm a válaszát megy a felértékelés :)
2012. júl. 2. 09:09
 9/11 anonim ***** válasza:

"4. válaszoló. miről beszélsz amúgy? kimondta hogy barkácsolni akarok?? "


Ezt írtad: "Hogyan tegyek a gépházam oldalára 2 120 mm-es ventit?"


Ha kivan alakítva, akkor mit kérdezed ezt? Ebből arra is lehet következtetni, hogy nincs kialakítva. Hol a büdös francba írtad, hogy milyen házad van? Na erről kb ennyit...

2012. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ha tudnád értelmezni a kérdést,akkor megértetted volna hogy azért kérdezem hogy hogyan mert nem tudtam hogy befelé kell-e fújatni vagy kifelé!! NA AKKOR ERRŐL ENNYIT... IDIÓTA
2012. júl. 2. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!