Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régi házba belemegy egy új...

Régi házba belemegy egy új alaplap?

Figyelt kérdés

Van egy régi-2004-es-házam,és most vettem alaplapot,ramot,procit,hdd-t,összeraktam patentül mindent,de nem kapcsol be.Azért nem vettem házat meg tápot,mert nem akarok többet rákölteni,ha nem muszáj.A táp sem mai kiadás,de eddig nem volt vele gond.Nem gondolnám,hogy a házzal kapcsolatban a méretén kívül valami más szempont is számítana az összerakásnál...

Szerintetek a ház,vagy a táp miatt nem indul be?



2012. júl. 1. 09:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ATX ház és ATX lapod van akkor persze hogy belemegy. De egy ősrégi tápra nem bíznám rá az új gépet, főleg ha valami gagyi is... Nem kockáztatnám a gépem.
2012. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 flr. ***** válasza:
kérdező 300Wattos codegened van?most lökd ki a kukába és vegyél egy FSP hexa 400at!!
2012. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem Codegen tápom van.
2012. júl. 1. 11:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg azt is elárulod hogy akkor milyen? Mondjuk mindegy, mert ha olyan régi akkor még ha minőségi is lenne, akkor sem ajánlatos már arra bízni az új gépet.
2012. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet...
2012. júl. 1. 15:18
 6/11 anonim ***** válasza:
nehogy eláruld milyen... véletlenül se
2012. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó helyre kötötted a power gomb kábeljét?
2012. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy mi a márkája a tápnak. Annyit tudok,hogy 450 Wattos.

Nem vagyok benne biztos,hogy jó helyre kötöttem.Honnan lehet azt tudni,hogy hová kell?

2012. júl. 2. 00:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Alaplaphoz kaptál papírt azon rajta van de az alaplapon is oda van írva kis betükkel hogy mit mire kell dugni power hdd led stb oldalt kell legyen sok ilyen kis pöcök van 1 más mellett 2esével.
2012. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

[link]


itt 1 link ezt megkeresed és oda van írva melyik 2re kell rádugni a power gombnak a csatiját.

2012. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!