Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kérhetnék ehhez a videókártyáh...

Kérhetnék ehhez a videókártyához müködő windows 7 drivert? (lent)

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami támogatja az aerot mert ez a driver nem jó hozzá ami most van és amikor kapcsolom ki a gépet kékhalál jön be.... és idegesít a kikapcsolás! vagy van valami megoldás hogy kikapcsoljam a kékhalált? hogy ne jelezze és normálisan kapcsoljon ki.....csak normális válaszokat kérek!!! ATI RAEDON 9250 AGP a videókártya

2012. jún. 30. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs hozzá win7 driver.
2012. jún. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem fent van na gépemen a lajújabb catalyst driver csak nem támogatja a videókártyámat azt irja felvan telepítve az illesztő program de amikor kapcsolom ki a gépet kékhalál jön be miatta de minden szépen fut semmi baja :D akkor azt irjátok le nekem, hogy hogyan tudnám kikapcsolni a kékhalál jelzését, mert minden kikapcsoláskor jelzi :S
2012. jún. 30. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Kell, hogy legyen hozzá driver, mert kompatibilis a Win7 oprendszerrel.

[link]

2012. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg is találtam, töltheted :

[link]

2012. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi remélem mükszik :D
2012. jún. 30. 23:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!