Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU fan speed error?

CPU fan speed error?

Figyelt kérdés

Üdv!


Vettema gépembe egy új CPU coolert, mert a régi nagyon hangos volt. Kivettem az alaplapot, szépen a támasztópanelt beraktam alá, becsavaroztam a coolert, előtte persze ment a CPU-ra egy kis hűtőzsír.


Lényeg, hogy amikor elindítom a gépet, akkor a POST azt írja ki, hogy "CPU fan error!"


Bementem a BIOSba, és megnéztem ott.


A CPU fan speednél "N/A" van, magyarul nem tudja leolvasni a fordulatszámát. Pedig megy a ventillátor, meg nem is melegszik a processzor. Akkor most ez hogy van? Mit kell csinálni?



2012. jún. 29. 12:55
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:
A CPU fan connectorra dugtad a processzor cooert ? Mert ha aux-ra (gépház coolerére) akkor vannak ilyen gondok.
2012. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az előző fan az 4 tűs connectorra volt dugva, de a mostani csatlakozóba csak 3 van kialakítva, szóval a 3-asba dugtam, de nem hiszem hogy az lenne a baj, dughatom a 4-esbe is egyébként?
2012. jún. 29. 13:08
 3/5 MaXXeGee ***** válasza:
De.. az a baj :) Dugd abba :) Úgy vannak kialakítva hogy 3+1 tűsek .. tehát nem tudod eltéveszteni, hova dugd :)
2012. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cpura dugd 4esre ugy ahogy rámegy
2012. jún. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a segítségeteket!
2012. jún. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!