Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » El fognak futni a legújabb...

El fognak futni a legújabb játékok maximumon, rendes FPS-el ezen a gépen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mondjuk elsősorban Battlefield 3-ra, meg az ahhoz hasonló volumenűekre.


MoBo: GA-990XA-UD3

CPU: AMD FX-6100

RAM: Kingmax Nano 8GB DDR3 1600MHz

VGA: Sapphire HD7850 OC 2GB

HDD: Seagate Barracuda 500GB SATA3

Táp: FSP 700W


Jelenleg ez elég nagy kiadás lesz, de azért veszek 700W-os tápot, hogy majd a jövőben esetleg vegyek még egy ugyanilyen karit és akkor CrossFire-ben lesz 2db. Csak kiváncsi vagyok ez így mennyit fog tudni.


2012. jún. 29. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Bőven el futnak FullHD-ban maximum beállítások mellett a játékok! Ha Crossfire-t akarsz nem árt egy jobb lap a maximum sebességkihasználás miatt.
2012. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van a gépre? Amúgy el fognak futni az újabb játékok simán. :)
2012. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ammenyiből ezt összeraktam annál nem szeretnék többet költeni, direkt a határon néztem össze a dolgokat. De úgy néz ki elég is lesz, köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 29. 00:51
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj a játékok szervtelenek, nem fognak sehova futni ;)
2012. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat nem hiszem , hogy fogsz meg egy karit venni a kesobbiekben. en is igy voltam a 6970 emmel direkt ezert vettem jo alaplapot de mostmar eleg ertelmetlennek tunik mivel a sz. technika iszonyat gyorsan fejlodik ha lepest akarsz vele tartani kb 3 havonta kene gepet ujitanod es mivel minden csatlakozot ,foglalatot megvaltoztatnak ezert az egesz gepet kene ujitani nem csak a periferiat.


Ettol fuggetlenul ezen a gepen meg jo ideig minden elfog futni max grafon. :-)

Jo kis osszeallitas :-)

2012. jún. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezen el fog döcögni a counter strike 1.6 de mai játékokban ne gondolkodj...


pff mekkore baromság ez a kérdés...

erre van a gépigény.hu...

oda regelsz és beírod a géped adatait, bármelyik játékra rákattintassz kiadja h hány százalékban van meg a gépigényed, és bumm így lett a csokapik...

2012. jún. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

amugy ezen a gépen elmenne a cod 2?

intel i9 6x4,5 GHz

32 Gb hyperX blue ddr4

Gtx 960 3Gb


a videókártya majd quadfirébe lenne kötve mert 4 slotos pciex csati van rajta és egyéb ilyen finomságok...


biztos elmenne rajta a cod2??(ha ráértek,akkor ne csak a kérdésre válaszoljatok, hanem dícsérjétek is a gépem...még nincs meg, de ezt kértem karácsonyra a mamától..)


naaa XD

bocs a szarkazmusért ;)

2012. jún. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 SnakeDoc ***** válasza:
elég egy 5-600W-os táp is a CF hez. A 7850 nem fogyaszt sokat. 100W-ot maximum terhelésnél. Ezt egy minőségi 500W-os simán elhajtja.
2012. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen amúgy azon én is gondolkodtam, hogy lejjebb adok a tápon, mert tényleg nem sok szükség van rá.
2012. jún. 30. 14:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, egy Chieftec CTG-600-80PB lesz a táp. Ennél nem adom lejjebb, biztos ami biztos.
2012. jún. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!