Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Törölt Partíció visszaállítása...

Roland.csoki kérdése:

Törölt Partíció visszaállítása 100%- osan?

Figyelt kérdés

Volt a ntfs 430-450gb s particiom amin foglalt volt kb 200-300 gb

Egyszer újra indítottam és azt írta ki hogy hiányzó bootmgr

Újraindításhoz...

Ezután betettem a win7 telepítőt és mikor kiválasztanám azt hogy melyik partícíóra telepítsem az új wint véletlen töröltem az előbb említett partícíót (2 win 7 volt rajta és most az egyikre rátelepítettem a mostanit )

Vissza lehet valahogy 100%osan állítani azt a partícíót? Nem írtam felül semmit

Milyen progival csináljam ?

Nagyon fontos hogy meglegyen minden

Előre is köszönöm



2012. jún. 28. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Én beletenném a hdd-t és először megpróbálnék minden fontos adatot lementeni róla a Get Data Back programmal. Letudja menteni a fájlokat törölt partícióról is, ha még nem írtad felül.

És csak ezután kezdenék partíciót visszaállítani. HA nem sikerül rendesen, vagy valamit rosszul végzel el akkor legalább a fontos fájljaid megvannak.

2012. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én beletenném a hdd-t egy másik gépbe ...
2012. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Activ@ Partition Recovery sem segítene

Erről olvastam

Ha betenném egy másik gépbe hogy fejtem vissza az adatokat getbackdatával?

2012. jún. 28. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Ezért szar a win7 particionálója, mert egyből töröl és formáz és nem csak azután, miután mindent jóváhagytál.

2. Egy hiányzó bootmgr miatt nem kellett volna újratelepíteni, azt egy javítással meg lehet oldani

3. Először csinálj egy komplett mentést a HDD-ről, ahogy az előző írta

4. Ha nem a kérdéses partícióra telepítetted a windowst, akkor van esély a helyreállításra. Hiren's boot CD-t tölts le, azon van jópár partíció helyreállító.

2012. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És azt hogyan használjam?
2012. jún. 28. 22:05
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm megkértem h csinálja meg és elkezdte a easeUS data recovery wizard- al

szerintetek sikerülni fog?

2012. jún. 29. 10:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik jó, csak egy kicsit érteni kell hozzá és sikerülhet, ha tényleg csak simán törölve lett az a partíció...
2012. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!