Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől hibásodnak meg sorban a...

Mitől hibásodnak meg sorban a winchestereim a gépben?

Figyelt kérdés
Volt egy 500 gigás sata-samsungom de véletlen elejtettem mert béna voltam! Nemtudtam hirtelen szerezni csak IDE-s vinyót! Volt először egy 120 gigás barracuda ami ment is vagy 2 hétig utánna elkezdett egy olyat csinálni hogy bepörög és akadozik ,kattogó hangokat ad és nemindul a gép! Több ujraindítás után ment még vagy 1 hónapig utánna nemindult többet! Szereztem egy másik IDE-s samsung 160 gigásat! Ezis tökéletesen ment kb. 1 hónapig de pár napja ez is elkezdett katogni bekapcsoláskor! Félek az a lesz a vége mint a másiknak :((( Mi lehet a baj?? Az xp-mnek lehet ehez köze?? Egy buherált sp-2 es verzió van fent valami wintwr edition! VAgy valami más a gond? nembirja az IDE-vinyokat az alap?? :P Ötletek?? Köszi előre is. Jah és kékhalálozik is a gép elég sűrűn! Pedig ez a samsung vinyó öcsémnél 1 évig ment és semmi baja sem volt!...

2012. jún. 28. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az elejtett winyot vissza raktad a gépbe
2012. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
egy hd sentineles képet tudnál mutatni?
2012. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen ugyvoltam vele hátha nemromlott el!! de nemindultbe ezért cseréltem le
2012. jún. 28. 09:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha elmondod miaz a hd sentinel akkor igen mutatok
2012. jún. 28. 09:47
 5/15 A kérdező kommentje:
beirtam googleba akkor gondolom a hard disk sentinel nevű programot mondtad leszedtem egyet mindjárt kirakom a képet hogy mit mutat!
2012. jún. 28. 09:51
 6/15 A kérdező kommentje:
2012. jún. 28. 09:53
 7/15 anonim ***** válasza:
A legesélyesebb az, hogy a tápegységed gagyi, és az nyírja ki a vinyóidat. Régen, amikor még nekem is gagyi volt, számtalan vinyó és CD meghajtó esett áldozatul neki úgy, hogy fogalmam se volt, miért halnak meg ezek olyan gyakran. Milyen tápod van?
2012. jún. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2012. jún. 28. 10:27
 9/15 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a tápom amit a képen látsz! :)
2012. jún. 28. 10:28
 10/15 A kérdező kommentje:
Jah és hogy most mondod! már 2 olvasóm is odavan! egy sony és egy lg-mindkettő ugyanugy halt meg! már-már anyira felpörgött hogy a cd-k kiestek a tálcáról a belsejében és vége!
2012. jún. 28. 10:30
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!