Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elég lesz az 500-as táp ezekhez?

Elég lesz az 500-as táp ezekhez?

Figyelt kérdés

Asrock p67 pro3se alaplap, i5-3570k proci, 8gb 1600as corsair vengeance ram, meg sapphire hd6870 videokártya. A táp fsp hexa 500w. Winchesterre valami western digital caviar greenre gondoltam, de nem tudom..


Meg kell ebbe még plusz hűtés? A házban elvileg van három ventilátor, az jó erre a célra? o.O Pc retardált vagyok, úgyhogy lebutítva mondja el valaki...


2012. jún. 28. 02:03
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem elég a táp,úgyhogy készíts be tűzoltó készüléket.



Nyugi elég az fsp 500W.

Vinyobol ha WD-t veszel, akkor ne green-t, hanem blue-t vegyél az a jobb, gyorsabb.

Hát ha a házban van 3 ventilátor akkor a ház hűtése szerintem meg van oldva, de ha megadnád a ház tipusát pontosan, könnyebb dolgunk lenne.


Proci hűtőt szerezz be egyet, főleg ha tuningolni akarod a procit (ezt abbol gondolom hogy "K" jelzésű i5-öd van )

Proci hűtőnek ezt javaslom

[link]

2012. jún. 28. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 450W-s, de talán még egy 400W-s minőségi táp is elég lenne. A Caviar Green széria egy lassított, kisebb fogyasztású merevlemez, ami adattárolásra ideális viszont rendszernek nem (mondjuk ilyen gépbe tennék legalább egy 60GB-s SSD-t rendszermeghajtónak és akkor jöhet a Green). Ha a háznak van külön 3 ventilátora az jó, ha ez a három venti a táp+cpu+vga hűtője, akkor nem a legjobb...amennyiben a házba lehet tenni rendszerhűtő ventiket, akkor legalább kettőt érdemes lenne (elől beszív és hátul kifúj, ha lehetséges, akkor 12cm átmérőjűt).
2012. jún. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
cooler master storm scout a ház, és ebből az ssd-ből elég lenne akkor egy 60gigás is?
2012. jún. 28. 02:52
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egyelőre így is úgy is a régi winchesteremet nyomom bele, mert az egész úgy indult, hogy maximum mindenestől 130-at szánok rá és ez lett belőle, úgyhogy egy-két dolog csak később lesz meg. Nem lesz baja attól nem? Vagy rendeljek gyorsan egy 60gigás ssd-t az utolsó pénzemen, ne várjak vele?
2012. jún. 28. 02:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Használhatod a régi vinyódat is rendszernek és majd később dobsz bele egy SSD (60 vagy 90GB-os egységek már megfizethetőek és rendszernek meg alkalmazásoknak elég) a helyére, ha csak így engedik az anyagiak.
2012. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!