Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy indítsam a gépet automati...

Hogy indítsam a gépet automatikusan amikor feszültséget kap?

Figyelt kérdés
Régi alaplap (Chaintech 5SIM 101), ATX táp, routerként funkcionál a padláson. Pillanatnyi áramszünetek után nem ébred újra, ami nekem elég nagy probléma. Nemtalálok használati útmutatót a neten az alaplaphoz hogy beállítsam rajta jumperrel, a BIOS-ban pedig szintén nincs meg a szokásos menüben mint az újabb lapokon. Valami egyéb barkács megoldást tudtok mondani? Már napi szinten szarik az ára és megáll a netem...
2009. júl. 8. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem szünetmentes tápom van. 8-10 ezer volt és teljesen megfelel a célra..

Rákötöd, ha elmegy az áram pittyen egyet átkapcsol és nem lesz semmi gond...kibírja vele a gép kb 10 percig áram nélkül...véd a túlfeszültségtől és rossz konnektor is ki lett már lőve a segítségével.. (jó érzés tudni, hogy bármikor leéghetett volna a gép és a ház is, ha nincs..)

:)

2009. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerezz hozzá 1 régi AT tápot, akkor menni fog folyamatosan.

Itt van 1 kis segítség hozzá:


[link]

2009. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!