Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzor hűtőt...

Milyen processzor hűtőt ajánlotok max.7000ft-ig?

Figyelt kérdés
Cooler Master TX3 vagy Cooler Master TX3 Evot néztem ki, de pl. az extreme digitalban ma járt le a forgalmazása. Találtam egy nála picit olcsóbb, de elég jő hűtöt a weblapjukon, de ahhoz kommentben irták, hogy az egész gépet szét kell kapni hozzá, mert az alaplap hátlapjára is helyezni kell alkatrészt. Sőt azt sem tudom, hogy a TX3hoz szét kellene e kapni a gépet. Amúgy átlagos nagyságú gépházam van szellőző tetőrészzel, de nemtudom hogy mekkora hűtő fér el benne. A videókártyán sem túl jó a hűtés, úgyhogy nem szeretném hogy esetleg arra fújja a processzorból elvont hőt. Eléggé meggondolandó, hogyan is csináljam ezért kérném a segítségét annak, aki ért hozzá, vagy esetleg ilyen vagy hasonló hűtője van, és maga szerelte. Köszi előre is! :)

2012. jún. 27. 16:34
 1/2 flr. ***** válasza:

a TX3 jó lesz vagy esetleg ez: [link]


Amúgy nem kell szétszedni az egész gépet csak a két oldallapot és picit bütykölni..ha ügyes vagy megoldod.

2012. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2012. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!