Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baj amikor battlefi...

Mi lehet a baj amikor battlefield 3-al játszom?

Figyelt kérdés
Amikor online játszom akkor időnként belaggol a játék, olyankor hallom hogy a videókártya hűtése lelassul. Konfigurációm: Sapphire Radeon HD6950, Intel core i5 2500, Gigabyte z68p-ds3. Nem tudom egyszerűen mivel lehet a gond mert a játék medium beállítások mellett fut, ismerősömnek highon és így sem laggol neki pedig gyengébb konfigurációja van. 50 megabit a sávszélesség szóval az sem lehet gond.Szerverekre csak alacsony pingesekre megyek fel. Volt már itt valakinek ehhez hasonló problémája?

2012. jún. 27. 03:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Volt mikor akartam gépet összerakatni persze chieftec táppal. Tudom hogy az a legjobb, de ezt a gépet ismerőstől vettem és ez volt benne. Venni új tápot most meg nem nagyon akarok.
2012. jún. 29. 14:25
 12/12 anonim ***** válasza:
attl függetlenül télleg vennék normálisabb tápot mert hazavágja a géped
2012. jún. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!