Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A cod5, cod 6 ot szeretném...

Norbunemeth kérdése:

A cod5, cod 6 ot szeretném futatni a gépemen. Minden stimmel de vga ban nem vok biztos. Vga-m: Ati Radeon hd4650. Szerintetek elfut ha igen milyen grafón? Ha nem akkor ajánlotok nekem vga-t ami 10000 ft körüli és viszi a játékokat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 20:49
 1/9 flr. ***** válasza:
Milyen tápod van?Amúgy használt HD4830/50.
2012. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Huh nem tudom nem vagyok valami profi ezekbe, de szerinted elvinné?
2012. jún. 23. 20:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos hü..e Vagyok ehez sorry
2012. jún. 23. 21:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy tudnátok linket küldeni hol tudok venni ezekhez a gamekhoz vga-t?
2012. jún. 23. 21:12
 5/9 Hazardteam ***** válasza:
HD5770 rtöhögve elviszi full felbontásban és az olyan 20-25. 4650-en is eljárókeretezhet, de azért az már lehet, hogy kevés neki nagyobb felbontásokon/szűrőkkel. DE ha hálózatban/neten akarsz velük (COD) játszani, akkor nem biztos hogy annyira számít a részletesség. A fanatikus COD, CS, BF, QL stb játékosok általában még le is butítják a grafikát mert úgy több headshotot produkálnak, ha nem zavar be mindenféle részlet. Aqua, Bluechip, PCX (talán) és ha minden kötél szakad Ipon.. (Első kettőnél még oda is figyelnek a garanciára és nem tojják le a fejed, miután kifizetted a kártyád, az utóbbiakról már nem vagyok meggyőződve ilyen téren, ipon meg egyenesen horror. Nincs ezeknek valami demó verziója (COD?) hoyg le tudd tesztelni a jelenlegi konfigodon fut e és hogyan? Vagy ha más nem varezről leszedni ideiglenesen, amíg kideríted kell e cserélni VGA-t. DE ha van játszható demó abból már kiderül.
2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hazardteam ***** válasza:
Ja igen, most látom írta az előttem lévő, videokártya vásárlás előtt mindenképp csekkold a tápegységedet is..
2012. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tápegységet hol csekkolom le?
2012. jún. 23. 22:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hü..e kérdés.
2012. jún. 23. 22:02
 9/9 Hazardteam ***** válasza:
Úgy tudod legegyszerűbben, hogy leveszed a gép oldalát és megnézed (az oldalán van egy matrica névvel, típussal, és mindenféle névleges teljesítmény adatok felsorolásával) A tápegység nagyon fontos, főleg, ha combosabb videokártyát veszel. Egyáltalán nem mindegy, de sok üzletben, amikor bemész, hogy gépet vegyél, egy mukkot nem szólnak róla, vagy a minőségéről, mert azon spórolnak, mivel nincs szem előtt és ideig óráig "elviszi" a ,gépet. De egy komolyan VGA-nál már kiütközhetnek a gyengeségei, van, hogy beledugod az új (és nagyobb fogyasztású) kártyát és nem kapsz képet, vagy ha igen, állandóan újraindulgat a bios post/logó lefutása után/közben (nem elég az, hogy rá van firkantva 500W; az csak parasztvakítás önmagában, az amper értékek jobban számítanak és az pl. amit nem látsz ráírva, hogy a 12v-os ág egyben vagy külön van meg ilyenek)
2012. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!