1/12 anonim 



válasza:





A kettő ugyanaz, és ugyanolyan sz@r.
2/12 flr. 



válasza:





Mindkettő sz*r..mennyit tudsz max. gépre szánni mert 21ezer édeskevés még használtan is..
Ennél lejjebb ne adj:
5/12 A kérdező kommentje:
ezek kb. milyen játékot visznek minimumon, legnagyobb felbontásban? (gondolok itt átlag 800x600-ra)
2012. jún. 21. 19:07
6/12 anonim 



válasza:





Doom2, midtown madness, serious sam, gta vice city, call of duty 1
7/12 A kérdező kommentje:
ez baromság. nekem a jelenlegi gépem egy magos 2.2 ghz-es proci, 957 mb ram és nvidia geforce 6150 se videókártya. Az assassin's creed 1-et és a dead space-t is elviszi milyen doom 2-őt írogatsz?
2012. jún. 21. 19:44
8/12 A kérdező kommentje:
igaz ezeknek nem sokkal nagyobb a teljesítménye, de ez már eleve baromság hogy minimumon viszi a doom 2-őt meg a vice city-t.
2012. jún. 21. 19:45
9/12 A kérdező kommentje:
Sőt még a call of duty 7-et is elviszi nem hogy az 1-et!!
Nem tudom hogy ezt honnan szedte az utolsó válaszoló de valamit félreírt az tuti ;)
2012. jún. 21. 19:55
10/12 anonim 



válasza:





Cod7...olyan szarul van optimalizálva, hogy 3x erősebb gépen is beszaggatna :D
Persze, írhattam volna neked olyan játékokat, ami szaggat, de minek?!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!