Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépemre telepítettem a...

Sorsok kérdése:

A gépemre telepítettem a Speedfan hogy mérje a prcesszor hőmérsékletét de azt írja ki hogy 86 fokos amit én nem hiszek el?

Figyelt kérdés
A gép egyidőben azt csinálta hogy elkzded szirénázni és akkor kezdtem el méregetni. Azóta már pasztáztam a processzort de eltelt fél év és most kezdek aggódni mert azért szerintem ez így nem jó. Amikor elindítom a gépet azt írja ki hogy 60 fokos. MIt tegyek?

2012. jún. 19. 21:58
 1/8 flr. ***** válasza:
Mennyi pasztát tettél rá?Pasztázd újra,portalanítsd a CPU coolert,nézd meg hogy jól van e rögzítve.
2012. jún. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy időben rendben volt minden nem ment 56 fok fölé csak kb egy hónapja kezdte ezt el
2012. jún. 19. 22:12
 3/8 A kérdező kommentje:
ja s lett rá rakva rendesen paszta és szét is lett kenve :)
2012. jún. 19. 22:13
 4/8 Psyho ***** válasza:
milyen processzor és hűtő van benn?
2012. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Intel Pentium 4 3,40 Ghz

RAM 2 Gb

és GlacialTech Turbine 4500 a hűtő

2012. jún. 20. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát pasztázd újra (Fél év? az nem olyan kevés idö föleg ilyen idöjárásnál lehet jó lene)

ha nincs eltörve hütö rögzitö

akor ilyent roszminöségü tápegység is szokot produkálni lehet haldoklik...

2012. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Perszd akár venti is haldokolhat lehet olajozás segitene de kétlem hogy hoszútávon
2012. jún. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jún. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!